Lyžování Polsko - Szczyrk

Jednodenní lyžovačka mikrobusem

Proběhnuté zájezdy

L138
od 12.2.2022
do 12.2.2022
Poslední volná místa
1 den
600 Kč
L137B
od 5.3.2022
do 5.3.2022
Poslední volná místa
1 den
600 Kč
L138B
od 12.3.2022
do 12.3.2022
STOP - vyprodáno / zrušeno
1 den
600 Kč

Jednodenní lyžování v Polsku. Pět sedačkových lanovek, jedna kabina, další vleky, půjčovna, lyžařské školy. Dohromady přes dvacet pět kilometrů sjezdovek.

grafikaLyžařské středisko Szczyrk patří mezi největší v Polsku. Nacházi se na okraji Beskydského pohoří v okolí hor Małe Skrzyczne (1211 m) a Wierch Pośredni (1000 m). Středisko nabízí přes 25 km různých sjezdovek (viz lyžařská mapa). Středisko rozhodně vede, co se týče modernizace. Od roku 2017 mohou lyžaři využívat kabinku pro 10 osob a moderní jsou také dvě šestisedačkové lanovky. Zmodernizován byl také zasněžovací systém. Ve středisku je také dobré zázemí občerstvení.
Více informací o středisku najdete na tomto webu.

Program

Brzy ráno odjezd z nástupních míst na Moravě.
8:00 příjezd do střediska. Převléknutí do lyžařského oblečení, nákup skipasů, celodenní lyžování.
Během lyžování využijeme otevřených okének k občerstvení (klobásy, pivo, limo, polévky, apod.).
Po lyžování možnost drobných nákupů v otevřených obchodech ve středisku. Odjezd do ČR.
Příjezd ve večerních hodinách.

Garantujeme krásné počasí. V případě velmi špatné předpovědi se zájezd přesouvá na náhradní termín. V případě sporu o předpovědi počasí rozhoduje CK.

Nocleh a strava

Zájezd je jednodenní, bez ubytování.
Stravovat se můžete vlastními svačinami nebo prostřednictvím okének místních horských bufetů, kde se dosyta najíte místních specialit.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnutá doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. Čtrnáct dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, která obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Rezervace bez rizika
V případě, že se zájezd neobsadí, nebo vzniknou omezení, která nám znemožní zájezd realizovat, vracíme zpět plnou částku zaplaceného zájezdu.

Garance krásného počasí
Zájezd se koná jen za předpokladu příznivé předpovědi počasí. Může být zima, nemělo by chumelit, pršet, apod. O počasí se před odjezdem radíme s účastníky zájezdu. V případě velmi špatné předpovědi vracíme peníze, nebo se zájezd koná v jiný termín.

Náročnost:
Sjezdovky jsou spíše méně náročné, vhodné pro lyžování v carvingovém oblouku i pro výuku dětí. Ve středisku je jedna červená a čtyři modré sjezdovky. Je dobré umět jezdit na lyžařském vleku typu kotva/poma.

Vybavení:
Budete potřebovat lyžařskou výbavu, oblečení na lyžování na jeden den a oblečení na převlečení do autobusu.

Počasí:
Lokální informace o počasí najdete zde..

Covid-19:
Pro cestování do Polska budete potřebovat negativní antigenní test ne starší než 48 hodin. Tento test je možné zajistit v každé nemocnici zdarma. Pro cestování mezi okresy budete mít vyřízeny dokumenty od cestovní kanceláře potvrzující výjimku pro cestování do zahraničí. Další informace najdete zde.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Technické vychytávky
Naši průvodci jsou vybavení GPS modulem pro jejich sledování. Používáme elektronické mapy ve formátu mapy.cz a komunikujeme s klienty ve skupině zřízené v aplikaci WhatsApp. Díky tomu je Vaše orientace jednodušší. Zájemci se mohou pohybovat i sami, bez doprovodu průvodce. Další informace obdržíte v pokynech na cestu.

Cena

Základní cena: 600 Kč

Základní cena zahrnuje:

  • dopravu z nástupních míst - viz výše
  • dokumentaci k překročení hranic okresu v době lockdownu
  • práci řidiče, průvodce a organizátora v jedné osobě
  • činnost CK, DPH

Základní cena nezahrnuje:

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
12.2.2022 - 12.2.2022
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Polsko
Strava z vlastních zásobDodávkou
Cena 600 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím