Lyžování Cervinia - Zermatt

Ubytování na svahu, lyžování s výhledem na Matternhorn

Proběhnuté zájezdy

L551
od 18.3.2017
do 25.3.2017
10 dní
13 900 Kč
L511
od 10.1.2020
do 19.1.2020
Poslední volná místa
10 dní
13 900 Kč

Kde jinde je možné lyžovat až ve výšce 3480 m n.m.? V horních partiích nás čeká skvělý sníh, který se díky ostře zařezaným údolím drží i v nižších polohách dlouho do jara. Sjezdová trať z Malého Matterhornu do Valtournenche, dlouhá na 22 km a další z téhož místa do Švýcarského Zermattu (7 km) patří k nejdelším na světě. Neskutečná panoramata dvaadvaceti okolních čtyřtisícovek dělají z tohoto místa lyžařský ráj a jedno z nejlepších lyžování v Evropě.

Cervinia-zermattStředisko Cervinia - Zermatt nabízí neuvěřitelných 357 km sjezdovek. Největší podíl mají dlouhé, široké červené pisty (222 km), skvěle upravené modré sjezdovky (74 km), ale najdeme zde i prudké černé sjezdovky (61 km). Světoznámý Matternhorn (Italsky Cervino) objíždíme ze tří světových stran a máme na něj neustálý výhled. Stejně jako na Breithorn (4164 m), Lyskamm (4527 m) nebo třeba masív Monte Rosy (Nordend 4609 m). Zajímavostí střediska, která potěší zejména děti, je možnost využití místních zubačkových vláčků k výjezdu na sjezdovky. Jinak ve středisku najdeme pohodlné kabinkové lanovky a rychlé kabiny, které nejrychleji dopravují do vysokých nadmořských výšek. V horních partiích střediska je několik kotev, neboť se již nacházíme na ledovci. Na Italské straně je několik rychlých a moderních šestisedačkových lanovek.

Program

pátek - odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách. Trasa přes Brno, Vídeň, Graz, Milano do Cervinie (1140 km z Brna)
sobota - odpolední ubytování, distribuce skipasů, informace od delegáta ke středisku
neděle - pátek - 6 lyžařských dní v oblasti Cervinia - Zermatt
sobota - ráno vyklizení apartmánů, dopolední odjezd zpět do ČR
neděle - příjezd do nástupních míst v dopoledních hodinách

Nocleh a strava

Ubytování:
V základní ceně je ubytování na 7 nocí v rezidenci Grand´Ourse. Máme zajištěno ubytování ve dvou rezidencích. Poloha rezidencí je zakreslená v mapě (na webu níže).
La Grand´Ourse - nachází se v Cervinii ve čtvrti Cielo Alto. Z rezidence je přímý dojezd na lyžích k lanovkám a na lyžích je možné přijet přímo k rezidenci. Máme k dispozici studia pro 4 osoby. V případě zájmu klientů je možné v některých apartmánech ubytovat i pátou osobu. Studia jsou malá, francouzského typu a v téměř každém studiu jsou lůžka na patro.
Residence Petit Tibet - rezidence se nachází nedaleko předchozího ubytování ve stejné čtvrti. Z rezidence je přímý dojezd na lyžích k lanovkám a na lyžích je možné přijet přímo k rezidenci. Máme k dispozici apartmány typu BILO 4 nebo BILO 5, případně i menší pro 2-3 osoby. Apartmány a studia jsou zde o něco větší a komfortnější. Naproti tomu je také vyšší cena za ubytování v této rezidenci. V každém studiu nebo apartmánu, v obou rezidencích je k dispozici WC, koupelna, vybavená kuchyně, lyžárna, WiFi. Budete potřebovat vlastní ložní povlečení a ručníky.

Stravování:
Stravování je po celou dobu pobytu vlastní. Každé studio nebo apartmán, v obou rezidencích má k dispozici vlastní kuchyňský kout, vybavený pro nenáročné vaření. Kuchyně je vybavená ledničkou, elektrickým plotýnkovým vařičem, tekoucí vodou, základním nádobím. Nedaleko rezidencí je obchod se smíšeným zbožím a pekárna. Ve městě je mnoho různých restaurací a rychlých občerstvení.

Doprava

autobus V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme kvalitním zahraničním autobusem s kapacitou 49 míst. Autobus je vybaven WC, klimatizací, barem a TV-videem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Autobus je s námi ve středisku, nikde nepřestupujeme ani nečekáme. Vlastní doprava je možná.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Důležité informace

Slevy a příplatky okomentuj nebo vyber z nabídky v rámci tvé rezervace (velká oranžová šipka po pravé straně).

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdeš zde.

Cena

Základní cena: 13 900 Kč

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování v apartmánu pro 4 osoby v rezidenci La Grand´Ourse
 • 6x skipas Cervinia - Valtournenche
 • dopravu autobusem
 • delegáta v místě pobytu
 • služby cestovní kanceláře, DPH, poplatky, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • stravování (vlastní)
 • komplexní pojištění na cesty Union Sport B
 • vše co není uvedeno v části cena zahrnuje

Příplatky:

 • Skipas international (včetně Švýcarska) + 1 800 Kč
 • ubytování v rezidenci Petit Tibet + 2 300 Kč

Slevy:

 • vlastní doprava -1 500 Kč
 • skipas senior (nar. před 31.5.1955), junior (nar. po 31.10.2001) -700 Kč
 • skipas dítě (nar. po 31.10.2005) -1 700 Kč
 • skipas dítě (nar. po 31.10.2011) -5 800 Kč

Středně těžký program

Zájezd vhodný pro běžné turisty, zkušené rodiny odrostlými dětmi a zdatné seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
18.3.2017 - 25.3.2017
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 13 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím