Prázdninová Vltava

Letní aktivní dovolená pro celou rodinu i jednotlivce

Proběhnuté zájezdy

V181
od 27.7.2022
do 31.7.2022
STOP - vyprodáno
5 dní
3 500 Kč

Vltava v části pod přehradami Lipno I a II je klasikou pro vícedenní vodácké výpravy. Její tekoucí voda, vyhlášené splavné jezy a krásné okolí chytnou každého. Zkušené zadáky, nebojící se nováčky na plastových kánoích i rodiče s dětmi, kteří preferují pohodlí a stabilitu nafukovacích lodí. Zaručeně tě uchvátí výhled na hrad Rožmberk nebo plavba Českým Krumlovem. Na své si také přijdou milovníci kultury. Vždy přespíme blízko historických památek: Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, Zlatá Koruna...

Program

pondělí: - Odjezd v dopoledních hodinách z Ostravska. Postavíme stany a zahájíme uvítací párty.
úterý: - Dopoledne zaučíme nováčky (technika jízdy na vodě, záchrana a poskytnutí první pomoci). Poté splujeme úsek z Vyššího Brodu do Rožmberku (15 km).
středa: - Čeká nás úsek Rožmberk – Nové Spolí v Českém Krumlově (17 km), horolezení na Barevné skále v Českém Krumlově pod dohledem instruktora horolezení. Je možnost také navštívit historické centrum, hrad a zámek nacházející se do 15 minut od kempu.
čtvrtek: - Čeká nás úsek Nové Spolí – Dívčí kámen (24 km), možnost prohlédnout si zříceniny hradu Dívčí Kámen.
pátek: - Čeká nás úsek Dívčí kámen – Boršov (9 km) nebo Zlatá Koruna – Boršov. Po splutí sbalíme vybavení a po občerstvení se vydáme zpět. Návrat ve večerních hodinách v cca 21 hod.

Nocleh a strava

4x nocleh v kempech (Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, a Dívčí Kámen nebo Zlatá Koruna) ve vlastním stanu. Kempy jsou standardně vybaveny, obchody i restaurace jsou k dispozici přímo v kempu.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Na tento zájezd cestujeme jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Odjíždíme z celé řady nástupních míst na Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Mikrobus řídí náš průvodce/řidič a je zde dostatek místa pro nohy i zavazadla.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.
Přeješ-li si přijet vlastní dopravou, neváhej se ozvat, na podmínkách se lze domluvit. Tuto možnost ale vzhledem k putovnímu charakteru akce a tím spojeným převozům aut nedoporučujeme. Pokud však tuto možnost však využiješ, počítej prosím se zapojením i tvého auta do přejezdů tak, abychom svezli stany, spacáky do dalšího kempu a na vodě jeli nalehko.

Důležité informace

Obtížnost vody: WW I

  • akce je vhodná pro rodiny s dětmi, začátečníky i zkušené vodáky.
  • k dispozici jsou plastové kánoe (pouze pro rodiny s dětmi nafukovací kánoe). Pro větší zábavu opět bereme i SUPy (stand-up-paddle boardy)

Cena

Základní cena: 3 500 Kč

Děti do 14,99 let: 1 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu tam a zpět,
  • nocleh v kempu ve vlastním stanu (min. 2 osoby ve stanu),
  • loď, pádlo, vesta, voděodolný vak, u dětí helma,
  • instruktory vodní turistiky a raftingu.

Cena nezahrnuje:

  • stravu,
  • neoprén a vodáckou bundu (příplatek + 250,- Kč),
  • vše co není uvedeno v "cena zahrnuje".

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
27.7.2022 - 31.7.2022
Délka pobytu:
5 dní
Destinace:
Česká republika
Pod stanemKempStrava z vlastních zásobAutobusDodávka
Cena 3 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím