Vídeň pro děti

ZOO Schönbrunn a Mořský svět

Proběhnuté zájezdy

T221
od 15.4.2023
do 15.4.2023
1 den
1 976 Kč
T222
od 10.6.2023
do 10.6.2023
1 den
1 976 Kč
T223
od 1.7.2023
do 1.7.2023
Prázdninový termín
1 den
1 976 Kč
T224
od 7.10.2023
do 7.10.2023
STOP - vyprodáno
1 den
1 976 Kč

Nezapomenutelný den pro tvé děti. Jedno z nejstarších ZOO v Evropě v krásném prostředí zámku Schönbrunn nabízí například výběh medvědů panda či bílého tygra. Děti budou úžasem koukat na nádherné akvária plné žraloků, obřích želv nebo rejnoků. Dospělí si mohou užít den volna bez dětí nebo si v klidu projít památky v centrum Vídně. O tvé děti se mezitím postará tým profesionálů. Skvělý start do aktivní turistiky dětí všech věkových kategorií.

Vídeň pro děti - Panda velikáZOO ve Vídni byla založena v roce 1752 a je tak nejstarší ZOO na světě. Nachází se v zahradách nádherného zámku Schönbrunn a založil ji František Lotrinský, manžel Marie Terezie. Zde se poprvé v Evropě podařilo rozmnožit slony. K vidění jsou zde pandy velké, které se daří chovat jen ve dvaceti ZOO na světě. Na ploše 17 hektarů najdeme až 650 druhů zvířat, z nichž mnohé jsou silně ohroženy.
Mořský svět - Haus des Meeres - v centru Vídně je nejen zajímavou 12patrovou budovou, původní protiletadlovou věží z 2. světové války, nyní s krásným výhledem na centrum Vídně, ale také místem, kde se nachází 11 pater akvárií s různými živočichy - žraloky, rejnoky, želvy na vodě i na souši, ještěrky všeho druhu, hady, ryby ze sladkých i slaných vod, ptáky, létající lišky, různé opice, hmyz, a mnoho dalších.

Program

viden-pro-deti-akvariumV ranních hodinách vyrazíme z nástupních míst na Moravě do Vídně, kde dorazíme kolem 9 hodiny přímo k zámku Schönbrunn. Zde budeme mít dostatek času na pohodovou prohlídku nejen zámeckého areálu, který skýtá řadu zajímavých míst a staveb, včetně úžasného zámku Schönbrunn, ale zejména na nejstarší ZOO na světě, které si pořádně projdeme a podíváme se na všechna krásná zvířata. Po prohlídce ZOO se přesuneme autobusem do města, kde se nachází další skvost, tentokrát podvodní říše. Jedná se o Haus des Meeres - Dům moře. Je to jedenáctipatrová budova, která je plná akvárií s rybami a vodními živočichy. Nachází se zde i miniaturní deštný prales.
Po prohlídce mořského světa se krátce projdeme centrem Vídně a vrátíme se autobusem zpět na nástupní místa.
Děti doprovodí zkušení průvodci naší cestovní kanceláře, takže se nemusíte bát je poslat samotné a v klidu si užít volnou sobotu bez dětí. Můžeš však vyrazit s námi a pomoci nám s dětmi nebo se jen tak poflakovat po Vídni pěšky.
Zájezd je spojen se zájezdem Vídeň na kole a na inlinech, takže si můžeš během túry svých dětí i zasportovat.

Nocleh a strava

Během dne se budeme stravovat vlastní svačinkou. V ZOO i v akváriu je k dispozici malý bufet s pochutinami a drobným občerstvením. V centru města najdeš řadu občerstvení či restaurací.

Doprava

Vídeň pro děti - dopravaDoprava je zajištěna minibusem naší cestovní kanceláře, dodávkou nebo velkým autobusem. To vše závisí na počtu přihlášených účastníků. Nástupní místa organizujeme tradičně z několika měst na Moravě od Ostravy, přes Olomouc, Přerov, Prostějov, Vyškov, Kroměříž až po Brno.
Nástupní místo organizujeme od minimálního počtu 4 osob. Nejlepší je dopravit se na nástupní místo do Kroměříže či Brna.

Cena

Základní cena pro děti 5-15 let je: 1.976 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu minibusem do Vídně a zpět, včetně přesunů po Vídni
  • vstupné do ZOO pro děti a mládež
  • vstupné do mořského světa pro děti 6-15 let
  • práci průvodců, kteří se budou o děti během dne starat

Cena nezahrnuje:

  • stravování a pitný režim
  • pojištění léčebných výloh v zahraničí

Příplatky:

  • dospělá osoba: +500 Kč (rozdíl ve vstupném)

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
15.4.2023 - 15.4.2023
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Rakousko
Strava z vlastních zásobAutobusDodávkaMinibus
Cena 1 976 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím