Tulln - květinová výstava - zahradnický veletrh

s prohlídkou města a nádherným ohňostrojem

Proběhnuté zájezdy

W229
od 2.9.2023
do 2.9.2023
1 den
990 Kč

Největší evropská květinová přehlídka dovedností rakouských zahradníků a floristů. S více než 200 000 květinami se celá jedna hala promění v moře barev, tvarů a vůní. Zahradnická inspirace a fotografické orgie. Zájezd zakončíme prohlídkou krásného města Tulln na Dunaji a obřím ohňostrojem nad městem.

Tulln květinová výstavaMezinárodní veletrh v Tullnu je nejdůležitější akcí pro pěstitele květin a zeleniny. Na 530 vystavovatelů zde představí všechny aktuální trendy v oblasti pěstitelství: květiny, rostliny, ovoce, zeleninu, ale také bazény a zahradní nábytek. S více než 200 000 vystavenými květinami se celá jedna hala výstaviště promění v největší evropskou výstavu květin, vypěstovaných těmi nejlepšími rakouskými květináři.
Budeš si připadat jako na benátském karnevalu, díky kouzlům s květinami. Uvidíš benátská okna zdobená tisíci červených a fialových květů jiřin v těch nejživějších barvách, například čtyřmetrová maska se zde topí v moři červených a žlutých lilií.
Další témata jsou „Hudební festival“, ten připomíná „Woodstock“, kdy má obrovské festivalové pódium na Mezinárodním zahradnickém veletrhu v Tullnu krásnou květinovou výzdobu. Např. reproduktory jsou krásně vybarvené jiřinami, karafiáty a chryzantémami. Další témata, která na veletrhu najdeš, jsou „Zahradní slavnost“, „Narozeniny dítěte“, „Vánoce“ apod.
Celý program doplňují další specializované minivýstavy, jako jsou například akce s názvem „Království růží“, „Výstava zeleniny: 4 roční období – jaro, léto, podzim a zima” nebo “Zámecká zahrada”.
Vyzkoušet a poradit se můžeš na téma, co je potřeba k pěstování rostlin a výzdobě exteriérů: uvidíš nejnovější trendy, výbavu a nástroje, návrhy zahrad, bazény, přírodní bazénová jezírka, terasové záhony, příslušenství pro pěstování květin, květináče, okrasné a ovocné stromy, květiny, zeleninu, trvalky, letní a zimní zahrady, zastiňovací systémy, zahradní nábytek, teakový nábytek, houpací sítě, zastřešení bazénů a mnoho dalšího.

Program

7:00 odjezd z Kroměříže a okolních měst
9:30 příjezd do Tulln, prohlídka veletrhu s květinami
18:30 - 20:00 prohlídka centra města Tulln
20:00 - 21:00 individuální volno ve městě
21:00 nádherný ohňostroj nad městem a nad Dunajem
22:00 odjezd zpět do ČR, příjezd kolem půlnoci

Časy jsou orientační a budou upřesněny v závěrečných pokynech na cestu, které obdrží každý účastník zájezdu cca týden před odjezdem.

Nocleh a strava

Jedná se o jednodenní zájezd bez ubytování. V rámci veletržního areálu je k dispozici celá řada různých stánků s dobrotami. Můžeš si samozřejmě vzít také svou vlastní svačinu, dostatek tekutin apod.

Doprava

dodávky V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme – v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob, minibusem pro 19 osob nebo autobusem s kapacitou 49 míst. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno. Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky.
Podrobné informace a fotky najdeš zde.Cena

Základní cena: 990 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu mikrobusem/minibusem/autobusem
  • služby organizátora a průvodce

Cena nezahrnuje:

  • zlevněnou vstupenku pro naše zákazníky (dospělý 12 EUR, děti 6-15 let 3 EUR)
  • cestovní pojištění do zahraničí

Příplatky a slevy:

  • děti do 9,99 let v doprovodu dvou platících osob s námi jedou ZDARMA
  • doprava z Ostravy (+ 500,-), Olomouce (+ 300,-)

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
2.9.2023 - 2.9.2023
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Rakousko
Strava z vlastních zásobAutobus
Cena 990 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím