Tulln - květinová výstava - zahradnický veletrh

s prohlídkou města a nádherným ohňostrojem

Proběhnuté zájezdy

W229
od 1.9.2018
do 1.9.2018
1 den
550 Kč
W229
od 31.8.2019
do 31.8.2019
Prázdninový termín
1 den
550 Kč
W229
od 5.9.2020
do 5.9.2020
STOP - vyprodáno
1 den
590 Kč

Největší evropská květinová přehlídka dovedností rakouských zahradníků a floristů. S více než 200 000 květinami se celá jedna hala promění v moře barev, tvarů a vůní. Zahradnická inspirace a fotografické orgie. Zájezd zakončíme prohlídkou krásného města Tulln na Dunaji a obřím ohňostrojem nad městem.

Tulln květinová výstavaMezinárodní veletrh v Tullnu je nejdůležitější akcí pro pěstitele květin a zeleniny. Na 530 vystavovatelů zde představí všechny aktuální trendy v oblasti pěstitelství: květiny, rostliny, ovoce, zeleninu, ale také bazény a zahradní nábytek. S více než 200 000 vystavenými květinami se celá jedna hala výstaviště promění v největší evropskou výstavu květin, vypěstovaných těmi nejlepšími rakouskými květináři.
Budete si připadat jako na benátském karnevalu, díky kouzlům s květinami. Uvidíte benátská okna zdobená tisíci červených a fialových květů jiřin v těch nejživějších barvách, například čtyřmetrová maska se zde topí v moři červených a žlutých lilií.
Další témata jsou „Hudební festival“, ten připomíná „Woodstock“, kdy obrovské festivalové pódium na Mezinárodním zahradnickém veletrhu v Tullnu má krásnou květinovou výzdobu. Např. reproduktory jsou krásně vybarvené jiřinami, karafiáty a chryzantémami. Další témata, která na veletrhu najdete, jsou „Zahradní slavnost“, „Narozeniny dítěte“ a „Vánoce“, apod.
Celý program doplňují další specializované minivýstavy, jako jsou například akce s názvem „Království růží“, „Výstava zeleniny: 4 roční období – jaro, léto, podzim a zima” nebo “Zámecká zahrada”.
Vyzkoušet a poradit se můžete na téma, co je potřeba k pěstování rostlin a výzdobě exteriérů: uvidíte nejnovější trendy, výbavu a nástroje, návrhy zahrad, bazény, přírodní bazénová jezírka, terasové záhony, příslušenství pro pěstování květin, květináče, okrasné a ovocné stromy, květiny, zeleninu, trvalky, letní a zimní zahrady, zastiňovací systémy, zahradní nábytek, teakový nábytek, houpací sítě a zastřešení bazénů a mnoho dalšího.

Program

7:00 odjezd z Kroměříže a okolních měst
9:30 příjezd do Tulln, prohlídka veletrhu s květinami
18:30 - 20:00 prohlídka centra města Tulln
20:00 - 21:00 individuální volno ve městě
21:00 nádherný ohňostroj nad městem a nad Dunajem
22:00 odjezd zpět do ČR, příjezd kolem půlnoci.

Časy jsou orientační a budou upřesněny v závěrečných pokynech na cestu, které obdrží každý účastník zájezdu cca týden před odjezdem.

Nocleh a strava

V rámci veletržního areálu je k dispozici celá řada různých stánků s dobrotami. Můžete si samozřejmě vzít také svou vlastní svačinu, dostatek tekutin apod. V autobuse bude k dispozici pivo, nealko a teplé nápoje.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autokarem s WC, klimatizací, barem, TV-videem. Cestou si pustíme nějaký zajímavý film.

Cena

Základní cena: 590,- Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu autobusem
  • služby organizátora a průvodce
  • drobné občerstvení a nápoj v autobuse.

Cena nezahrnuje:

  • zlevněnou vstupenku pro naše zákazníky (dospělý 12 EUR, děti 6-15 let 3 EUR)
  • pojištění do zahraničí (případně +24 Kč)
  • vše co není uvedeno v sekci "cena zahrnuje".

Příplatky a slevy:

  • děti do 9,99 let v doprovodu dvou platících osob s námi jedou ZDARMA.
  • doprava z Ostravy, Olomouce (+200 Kč)

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
1.9.2018 - 1.9.2018
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Rakousko
Strava z vlastních zásobAutobus
Cena 550 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím