Adventní trhy Budapešť

Pravá atmosféra Vánoc s koupáním

Proběhnuté zájezdy

T125
od 2.12.2023
do 2.12.2023
Odjezd také z Uherského Hradiště
1 den
1 400 Kč

Krásně vyzdobená Budapešť stojí za to. V Maďarsku jsou trhy moc pěkně vyzdobeny a najdeme na nich spoustu dobrot a zajímavostí. Bude dostatek času na procházku v Budíně i Pešti nebo na dopolední relax v termálních lázních.

trhy

Vánoční trhy v Budapešti

Trhy jsou v Budapešti na několika místech. Hlavní trh je u baziliky Sv. Štěpána a také v přilehlých ulicích. Menší trhy poznáme také v okolí Budína. Užijeme si krásně vyzdobené město a osvětlené hlavní památky. Kdo by měl zájem, může si také zabruslit na velkém kluzišti u náměstí Hrdinů (metrem).
Zájemci o koupání v termálních lázních mohou využít Széchenyiho termální lázně nebo vyzkoušet menší lázně Gellért. Opatrně na nachlazení, než vyrazíš do města na vánoční trhy, budeš se potřebovat řádně vysušit a obléct.

Program

kluziste-park Odjíždět budeme brzy ráno z nástupních míst. Příjezd do Budapešti očekáváme v závislosti na provozu a sjízdnosti cest kolem 9-10 hodiny. Během dne budeš mít možnost vystoupit k hradbám v Budíně, prohlédnout si Matyášův chrám, výměnu stráží u Budínského hradu a je odtud také krásná vyhlídka na celé město Pešť a na řeku Dunaj s Parlamentem. Projít se můžeš také kolem Dunaje a prohlédnout si Parlament z blízka, stejně tak hlavní baziliku Sv. Štěpána v Pešti. Večer uvidíš všechny památky svátečně osvětlené. Dáš si nějaké skvělé maďarské jídlo na místních trzích, ochutnáš nejednu vánoční pochoutku (punč, svařák) a spokojeně opojen vyrazíš ve večerních hodinách na cestu zpět. Příjezd v pozdních nočních hodinách.

Nocleh a strava

Můžeš si připravit vlastní jídlo na celý den, nebo se stravovat v restauračních zařízeních a bufetech. Na trzích je k ochutnání plno různých masných i sladkých pochutin. Určitě se neztratí nějaké tekuté zahřívadlo (slivovice, rum, svařák, čaj nebo grog v termosce).

Doprava

dodavky-zepredu V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Dle počtu přihlášených osob je doprava zajištěna dodávkou nebo minibusem. Nabízíme nástupní místa po celé Moravě, od Ostravy až po Brno (některá za příplatek). Detaily je nutné vyplnit v rámci přihlášky. Podrobné informace a fotky najdeš zde.

Cena

Základní cena: 1.400,- Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu mikrobusem nebo minibusem
  • technický doprovod (nejedná se o průvodce poznávacího zájezdu)
  • poplatky, parkovné a další náklady CK

Cena nezahrnuje:

  • stravování
  • vstupy do navštívených objektů
  • komplexní pojištění na cesty - Union Turista C

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
2.12.2023 - 2.12.2023
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Maďarsko
Strava z vlastních zásobDodávkaMinibus
Cena 1 400 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím