Apartmány Nockalm Bad Kleinkirchheim

Komfortní ubytování u stanice lanovky Nockalmbahn i lázní Römerbad nebo St. Kathrein

Rezervace

kalendář
kalendář

Jak vyplnit rezervaci:
Pomocí + a - přidejte počet osob
Vyplňte všechny kolonky přihlášky. Žádná není zbytečná a každá má svůj důvod. Údaje potřebujeme k vyhotovení smlouvy o zájezdu.
Rodné číslo můžete nahradit datem narození (pokud nepožadujete zajistit pojistku).
Z rolovacího menu vyberte další volby (nástupní místo, typ ubytování, pojištění). Přidat můžete více rolovacích nabídek.
Zejména pojištění objednávejte společně se zájezdem. Je to nutná podmínka pojišťovny ! Co uvádět do poznámky najdete pod poznámkou...

Změnou způsobu dopravy se může změnit i konečná cena zájezdu, která bude upřesněna - cena zájezdu je orientační

POZNÁMKA - prosím uveďte tyto důležité údaje:

  • u vodáckých zájezdů - výšku a váhu všech přihlášených osob, případně jejich konfekční velikost (např. 176 cm, 80 kg, velikost L)
  • u zájezdů s trajektem (Sardinie, Korsika, Elba, Norsko) - potřebujeme znát Vaše datum narození, místo narození, číslo cestovního dokladu, typ cestovního dokladu (např. Přerov, 3.1.1976, OP č. 123456789).
  • u všech zájezdů můžete uvést speciální požadavky (s kým chci cestovat, kde chci sedět v autobuse, požadavky na platbu, apod.)
  • Již při rezervaci zájezdu rezervujte také pojištění na cesty výběrem z rolovacího menu. Pojistku nelze později přidávat do již uzavřené smlouvy o zájezdu.

Děkujeme za Vaši rezervaci, odeslat ji můžete pomocí žluté šipky přihlásit se. Nezapomeňte zaškrtnout povinný souhlas s obchodními podmínkami.

Vybraný termín
Termín:
upřesněte
Délka pobytu:
upřesněte
Destinace:
Rakousko
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)
Kód zájezdu
L271
Cena zájezdu
od 4 000 Kč
Uvedená cena je orientační a bude upřesněna podle zadaného termínu a počtu dní ubytování
Cena od 4 000