Jeseníky pro aktivní rodiny s dětmi

Cvičení, turistika, pohoda a relax nejen pro děti

Proběhnuté zájezdy

T199
od 20.5.2022
do 22.5.2022
3 dny
2 450 Kč

Víkend v Jeseníkách plný zábavy, pohybu a nevšedních zážitků pro děti a jejich rodiče. Čeká nás snadná turistika, zkouška lezení na stěně či lanovém parku, nevšední hřiště plné matrací, herna pro děti, bazén a večerní sauna, relax a popíjení pro rodiče. Všechny aktivity doplníme napínavou hrou nebo soutěží, aby to děti bavilo.

cviceniVybrali jsme pro Vás snadnou túru lesem, zakončenou krásným dětský hřištěm a rozhlednou. Cestou budeme plnit různé úkoly s cílem odhalit poklad ukrytý v lese. Celá akce se ponese v duchu tajemna a proto jsou různé masky vítány. Ve volných chvílích si mohou děti užít lezení na stěně s instruktorem, skvělé dětské hřiště, plno nových a neokoukaných hraček a samozřejmě večerní velký táborák s opékáním špekáčků a hraním na kytaru.
Maminky si zacvičí dvakrát za den různé formy posilování, jógy či pánevního dna. Tatínkové si zařádí u pingpongu, v bazénu, v sauně nebo u výčepu s pivem'''. Cvičit samozřejmě mohou také.

Ubytování

orientka-soucasna011V ceně jsou zahrnuty dvě noci. Bydlíme v horské chatě Orientka, kde se běžně pořádají školní výlety, lyžařské kurzy a letní tábory pro děti. Je také podle toho účelně zařízená, skvělá pro náš pobyt s dětmi. V pokojích najdeš lůžka s matrací, s povlečenou peřinou a polštářem. Většina pokojů je pro více osob, kde můžeme ubytovat celou rodinu nebo několik rodičů s dětmi. V přízemí je velká jídelna a kuchyně, dětský koutek, bazén se saunou a sklep na vyblbnutí dětí na bezpečných matracích. Je zde také stolní tenis.

Stravování

V ceně je zahrnutá 2x polopenze. Začínáme večeří v pátek večer a končíme snídaní v neděli ráno. Připraveno je chutné jídlo, které zvládnou i děti. Na snídani párky, míchaná vajíčka, zdravý koutek, dojídací a sladký koutek. K večeři vždy polévka, druhé jídlo a salát, případně kompot. Během dne navštívíme některou z okolních restaurací během naší túry.

Program

orientka-lanove-centrumPříjezd na chatu v pátek večer. První hodina cvičení, zatímco děti společně řádí v hernách a na bazéně. Večeře a uvítací večírek pro dospěláky. V sobotu ráno nás po ranním cvičení čeká nenáročná túra na rozhlednu Nová Ves (10 km). Cestou si užijeme řadu zastávek s plněním různých úkolů s cílem nalézt ztracený poklad. U rozhledny je k dispozici občerstvení v restauraci a dětské hřiště. Trasu je podle věku dětí možné zkrátit. Mapka a převýšení.
Po návratu si dle zájmu děti užijí lezení na umělé stěně, stolní tenis, dětská hřiště, bazén nebo dětskou saunu. Po večerním cvičení a večeři nás čeká hlavní bod programu - velký táborák s opékáním špekáčků, zpěv a tanec u ohně.
V neděli ještě jedna hodina cvičení, snídaně a dobrovolná menší túra v okolí. Kolem poledne opustíme chatu a vyrazíme k domovu.

Instruktoři

Během pobytu se o Vás a Vaše děti postarají instruktoři, kteří dohlédnou na Tvé děti během cvičení, postarají se o program během pobytu a dohlédnou na děti i dospělé během túry či případném lezení. Cvičení povede Lucka Reichlová, která si připravila hodiny posilování a strečinku po výkonech.

Cena

Základní cena: 2450 Kč za ubytování, polopenzi a organizaci celé akce. Děti 3-10 let 1250 Kč.

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
20.5.2022 - 22.5.2022
Délka pobytu:
3 dny
Destinace:
Česká republika
Horská chataPolopenzeAutomobilem (Vlastní doprava)
Cena 2 450 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím