Nassfeld-Hermagor

Rakouské lyžařské středisko Nassfeld - Hermagor se nachází v Rakouských Korutanech, nedaleko Italských hranic. 
Středisko doporučujeme pro zdatné lyžaře, vyhledávající perfektně upravené a poměrně prudké sjezdovky. V části pod lanovkou Tressdorfer najdete i příjemné terény pro děti, včetně dětského slalomu s překážkami a sedačkovou lanovku s krytem proti nepřízni počasí. Nejlepší lyžování je asi z vrcholu Gartnerkofel (2195 m), kde je mimo jiné fotopoint a nebo z vrcholu Troghöhe (2020 m), kde je zase měřený slalom. Vše je možné sledovat na svém skipasu se systémem Skiline. K lyžování v Nassfeldu patří také několik skvělých barů a restaurací se slunečními terasami. Každý Čech asi alespoň jednou navštíví místní českou hospodu, skvělý odpočinek ale skýtají i apres ski slunečníky s hlasitou hudbou a lahodným Jagatee.

Lyžovat  můžete na 110 km upravených sjezdovek. K dispozici je 30 moderních lanovek a vleků, včetně nejdelší Milleniumexpress, vedoucí z údolí. Je zde 30 km modrých sjezdovek, 69 km červených sjezdovek a 20 km černých sjezdovek. Pro nadšence snowboardingu je zde několik snowparků a měřených úseků slalomů nebo rychlostního lyžování.
Ve vybraných termínech jsou hostům k lyžování nabízeny pro děti do 12 let za 1 EUR/den.

Informace pro Vás od nás


Ceny skipasu naleznete zde

Náruživější lyžaři mohou využít nabídku tzv. TOP skipasu, který umožňuje lyžovat celkem ve 31 lyžařských střediscích v Korutanech a východním Tyrolsku. Skipas nabízí 8 90 km sjezdovek ! Seznam všech resortů, zahrnutých do TOP skipasu najdete zde.

Skipasy jsou zahrnuty do systému Siline, který Vám umožní sledovat trasu Vašeho lyžování a vyhodnotí další statistické údaje Vašeho pobytu ve středisku (převýšení, rychlost, fotografie z fotopointů nebo videa např. z paralelního slalomu).

sa_sipka_vyrazime_inter

Zajímají Vás podobné vychytávky pro lyžaře ?

Vyplňte náš formulář a budete je dostávat do Vašeho e-mailu.

sa_sipka_vyrazime_inter