Věra Draská

Aerobik a jiné formy cvičení

Instruktor jógy, Pilates a zdravotního cvičení.

Vystudoval fyzioterapii. V oboru má několikaletou praxi. Cestuje po Novém Zélandu, v Asii a ve Velké Británii.

Stále se vzdělává, navštěvuje různé workshopy a kurzy. Například aktuální výcvik v tanečně pohybové terapii v Olomouci. Pohyb je důležitou součástí jejího života. Fascinuje ji propojení těla a mysli. Snaží se poznat a objevit co nejvíce a získané zkušenosti zapojit i ve svých lekcích.

V 18 letech začala s lektorskou a choreografickou činností pro děti, juniory i dospělé. Učí různé taneční styly, které v průběhu let učila, jako jsou moderna a contemporary, jazz, floorwork, scénický tanec a klasický tanec, apod.

Tanci se věnuje již od dětství, kdy se v sedmi letech stala členkou Stormballet studia v Plzni. Tam se věnovala klasickému, neoklasickému, scénickému a modernímu tanci. Se Stormem se zúčastnila bezpočtu celorepublikových soutěží, tanečních vystoupení a vstupů na kulturních akcích všeho druhu. Později navštěvovala ještě lekce contemporary, baletu a muzikálového tance u Petry Parvoničové. Zúčastnila se různých jednodenních i vícedenních tanečních workshopů - např. festival ProArt či Tanec bez hranic. Měla možnost pod mezinárodním vedením tančit i další styly jako například horton, limon, release modern dance, jazz, kontaktní improvizace, floorwork, street dance a další.