Sella Ronda - Val di Fassa

Předvánoční lyžování v Itálii

Vyberte si termín

L531
od 15.12.2020
do 20.12.2020
6 dní
9 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

L531
od 11.12.2018
do 16.12.2018
6 dní
9 300 Kč
L531
od 11.12.2019
do 16.12.2019
Poslední volná místa
6 dní
9 500 Kč

Poloprázdné sjezdovky, naprosto dokonalá poloha ubytování na sjezdovce Ciampac Buffaure (nová kabinová lanovka) s přímým dojezdem na Sella Rondu lanovkou Alba - Col dei Rossi. Opakovaně zjištěno, že je dostatek umělého sněhu i při nulovém sněžení. Ručíme za skvělé podmínky pro lyžování.

predvanocni_lyzovaniSe skipasem Dolomitisuperski je možné lyžování nejen v oblasti Val di Fassa, ale je možné také navštívit lanovkami a sjezdovkami propojené oblasti v okruhu nazývaném Sella Ronda.
Okruh kolem skalnatého masívu Gruppo di Sella je možné absolvovat po směru nebo proti směru hodinových ručiček a zkušený lyžař ho zvládne za jeden den i s lyžováním na nejlepších sjezdovkách v jednotlivých střediscích napojených na tento okruh. Cestou kolem Sella Rondy totiž narazíme na takové pojmy jako je Val Gardena, Arabba, Marmolada, Alta Badia, Alpe di Siusi nebo samotná Fassa. V každém z těchto středisek je možné bez problémů lyžovat celý den. Celkový počet lyžařských sjezdovek a vleků v celé oblasti Dolomitisuperski naprosto převyšuje naše 4-denní možnosti. Je proto třeba se zaměřit na to nejlepší s pomocí našich průvodců. Informace o lyžařském středisku najdete zde
Mapu ke stažení najdete zde

Program

15. 12. ranní odjezd, ubytování ve večerních hodinách
16. 12. lyžování, nocleh
17. 12. lyžování, nocleh
18. 12. lyžování, nocleh
19. 12. lyžování, odpoledne odjezd do ČR
20. 12. návrat v brzkých hodinách

Nocleh a strava

Alba di Canazei - residence Ciampac ***

Val di Fassa se nachází v srdci Dolomit, mezi Albou, Canazei, Campitellem, Vigem, Pozzou di Fassa a Passem Costalunga (mezi mohutným masivem Gruppo del Sella a Marmoladou). Právě v této oblasti se odvíjí 120 km sjezdových tratí území Val di Fassa. Naše residence se nachází v Alba di Canazei. Je to ideální výchozí bod pro lyžařské výpravy, ale také na letní turistiku. Residence se nachází jen 50 m od zcela nové lanovky Alba - Col dei Rossi, která napojuje lyžaře na okruh Sella Rondy ! Stejně tak je 50 m od lanovky na opačnou stranu na vrchol Buffaure, odkud je možné lyžovat v méně známém a velmi kvalitním lyžařském středisku s výhledy na Gruppo di Sella.

V residenci je omezený počet apartmánů pro 2-4 osoby a 4-5 osob. Apartmány jsou kompletně vybaveny, mají jednu nebo dvě ložnice se dvěma lůžky a společenskou místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro další 2 osoby. V apartmánech najdeme samozřejmě WC a koupelnu, ale také TV, balkon, WiFi připojení a lyžárnu. Za poplatek je možné využít garáž. Před residencí je parkoviště.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Díky tomuto výběru dopravních prostředků rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Vlastní doprava je také možná (sleva 1000 Kč/osobu.)

Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Covid-19 podmínky

Naše zájezdy jsou bez rizika. Pohybujeme se v přírodě, dodržujeme odstupy od ostatních lidí a nákazy se nebojíme. Po klientech chceme jen minimální zálohu a v případě uzavření hranic garantujeme vrácení všech peněz zpět. V případě, že onemocníte před odjezdem, nebo budete uvrženi do karantény, můžeme Vás na tato rizika pojistit. Přicházíte však v nejhorším jen o svou zálohu ve výši 1.000 Kč.

Cena

Základní cena: 10900,- Kč

Základní cena zahrnuje:

 • dopravu mikrobusem
 • 4x ubytování v plně obsazeném apartmánu (4, příp. 5 osob)
 • 4x rozšířený skipas Dolomitisuperski !
 • pobytová taxa a povlečení
 • spotřeba energií, připojení k internetu WiFi
 • závěrečný úklid
 • DPH a pojištění CK proti úpadku dle zákona

Cena nezahrnuje:

 • Stravu (vlastní - k dispozici vybavená kuchyňka)
 • Komplexní pojištění léčebných výloh do zahraničí SportB (+275Kč)

Příplatky:

 • komplexní pojištění Union Sport B +275 Kč
 • 4 osoby na apartmánu pro 5: +700 Kč/osobu
 • 3 osoby na apartmánu pro 4: +1400 Kč/osobu
 • 2 osoby na apartmánu: +2700 Kč/osobu

Možné slevy:

 • účastník akce 2019 -1000 Kč
 • vlastní doprava 1000,- Kč
 • dítě do 8,99 let (-3200 Kč),
 • dítě 9-16 let (-1000 Kč),
 • senior nad 65 let (-350 Kč)

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
15.12.2020 - 20.12.2020
Délka pobytu:
6 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Horská chataStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 9 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím