L209 - ubytování a strava

Popis ubytování zájezdu L209 - Silvestr pro aktivní lidi

Máme zajištěno ubytování v krásné Sportovní a turistické chatě, která se nachází v obci Wildalpen na břehu řeky Salzy. Nečekejte žádný interhotel, ale spíš příjemnou společenskou chatu. Pokoje jsou pro 2, 4, 6 nebo 10 osob. Vyžadujeme maximální obsazenost pokojů, abychom naplnili maximální možnou kapacitu chaty. Neobsazená lůžka je možné doplatit. WC a koupelna je v některých případech na pokoji, jindy společná na chodbě. V obrázcích níže najdete nákres chaty. Postele jsou v některých případech patrové. Chata se vytápí. V suterénu je velká společenská místnost (jídelna) a kuchyň pro individuální nebo společné vaření.

Stravování na přípravě jídla se budeme podílet společnými silami. Během krájení, míchání a popíjení se dobře pobavíme, poznáme a vyrobíme neobyčejné delikatesy. Na detailech se domluvíme před odjezdem na akci. Cenu jídla a pití rozpočítáme mezi účastníky. Zájemci se mohou stravovat zcela individuálně.

Nápoje - po dohodě s účastníky zajistíme bečku piva, dobré víno, případně další společné zásoby. Cenu rozpočítáme mezi účastníky s přiměřenými náklady na zajištění.