L209 - program

Program k zájezdu L209 - Silvestr pro aktivní lidi

Čtvrtek 30. 12. - přijedeme do chaty, ubytujeme se, uděláme si pohodlí, poznáme se a pobavíme. Pustíme pohodovou muziku, určitě se najde nějaký kytarista. Bereme s sebou stolní hry, kostky, karty. Společných témat bude hodně.
Pátek 31.12. - dnes vyrazíme ve skupinách za lyžováním, na běžky nebo skialp do lyžařského střediska Hochkar. Odpoledne se setkáme na chatě a společně připravíme pohoštění. Čekání na půlnoc nám zpříjemní Silvestrovský večírek s reprodukovanou hudbou, tancem a zábavou.
Sobota 1. 1. - dnes vyrazíme na společnou túru podél řeky Salzy s výstupem na místní vyhlídkový vrchol. Podle stavu sněhu se tato túra bude konat v obuvi nebo případně na sněžnicích. Po návratu si užijeme grilování nebo jinou společnou večeři - podle teplot venku a stavu sněhu.
Neděle 2. 1. - dopoledne si užijeme v okolí chaty, ve Wildalpenu s návštěvou místních vodopádů, úklid a opuštění chaty, odjezd k domovu.

Program je otevřený a může se změnit v závislosti na povětrnostních podmínkách Jsme schopni zorganizovat výlet na sněžnicích, zajistit skialpovou túru s vysvětlením, jak na to :-), můžeme jet lyžovat na Hochkar, vyrazit na turistiku nebo dokonce na zajištěné cesty... Domluvíme se předem podle přihlášených osob a jejich zájmu, předpovědi počasí, v rámci množství a kvality sněhu.