FRČÍME film

Walt Disney natočil pohádku. Jmenuje se FRČÍME...


A o čem tato pohádka vlastně je ? To se přesně dozvíme až po premiéře v kinech, která proběhne od 6. 3. 2020. Tvůrci filmu ze společnosti Walt Disney, Falcon a Pixar uvádějí, že se bude jednat o divokou jízdu dvou bratrů - Elfů - kteří se pokusí vyvolat zpět na svět svého tátu. Vydají se tedy zachránit podobu svého otce na cestě plné dobrodružství a komplikovaných zápletek.
postavy z filmu FRČÍME Na cestě Vás doprovodí skvělá osmdesátková hudba a estetika ze stejné doby. Díky tomu se očekává, že na film půjdou do kina rády nejen děti, ale také jejich rodiče.
Podoba s naší cestovní kanceláří je více než jasná: také na dovolené s námi často zažijete nejedno dobrodružství a příjemné překvapení. Snažíme se našim klientům zahrát kvalitní hudbu (třeba večer u táboráků na kytaru nebo cestou v autobusech). Dostanete se na krásná a netradiční místa a také Vás s CK FRČÍME na cestách doprovodí zajímavý tým lidí - naši průvodci, kuchaři a řidiči.

Sdílejte nás na Vašem Facebooku a můžete vyhrát vstupenky na pohádku FRČÍME zdarma.

Vydáte-li se na film, myslete u toho také na to, že se později můžete vydat s CK FRČÍME na skvělou a zábavnou, aktivní dovolenou.

Další informace o pohádce najdete na této stránce.

Přejeme Vám příjemnou zábavu.

frcime-galerie