Doručení e-mailů

E-MAILY PADAJÍ DO SPAMU

Pozor - každému nyní hrozí, že od nás nedostane velmi důležitý e-mail - například pokyny na cestu k zájezdu. Můžete zmeškat upozornění na doplatek zájezdu, změnu otevírací doby nebo jinou velmi důležitou zprávu.

MŮŽE ZA TO SEZNAM.CZ A GOOGLE.COM

Většinou za to může automaticky pracující Seznam nebo Google. Pracujeme téměř výhradně s e-mailem. Zasíláme mnoho zpráv. Automatické roboty si o našich e-mailech často myslí, že se jedná o nevyžádanou poštu a naši adresu automaticky blokují či přesouvají do složky pro hromadnou korespondenci.

NAŠTĚSTÍ SI MŮŽETE SNADNO UPRAVIT SVOU SCHRÁNKU

Pokud chcete mít jistotu, že od nás zprávu vždy dostanete, je třeba to zejména na Seznamu a v Gmailu nastavit: Najděte e-mail z adresy frcime.cz ve složce pro hromadnou korespondenci nebo SPAM a přesuňte ji myší do Doručené pošty (Seznam) nebo do Primární složky (Gmail). Přidejte si naši adresu frcime@frcime.cz do seznamu kontaktů.
Používáte-li Outlook, klikněte pravým tlačítkem myši na naši zprávě a v menu označte volbu "Nevyžádaná pošta - Přidat odesílatele do seznamu bezpečných odesílatelů".

RÁDI VÁM S NASTAVENÍM POMŮŽEME

V případě, že se Vám nastavení nedaří provést, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Pomůžeme Vám.