Surfování a cvičení ve Španělsku

Aktivní pobyt u Atlantického oceánu

Proběhnuté zájezdy

V731
od 19.6.2022
do 26.6.2022
Poslední volná místa
8 dní
13 000 Kč

Nauč se surfovat na vlnách, správně posilovat a protahovat své tělo. Poznej krásy divoké Asturie ve Španělsku, Atlantického oceánu a nádherného pohoří Pico de Europa s partou stejně naladěných lidí.

Zažij jedinečnou dovolenou ve vile Salty Lobos v krásné oblasti Austurias, která tě nadchne úžasnými výhledy na pohoří Pico de Europa a nespoutaný Atlantický oceán.

Program

Surfování ve Španělsku Čeká tě 5 lekcí surfování s profi instruktory, které jsou navíc spojené s video coachingem. Ráno a večer se protáhneš a zaposiluješ pod vedením vyškoleného instruktora. Těšit se můžeš na jednodenní výlet do hor, jedno grilování v ceně, návštěvu Asturské restauraci. Po zbytek času si užiješ koupání ve vlnách Atlantiku a opalování. K dispozici je volejbalové/nohejbalové hřiště, stolní fotbálek, půjčení kol a longboardů za příplatek nebo masáže.

Ubytování a strava

Surfování ve Španělsku Ubytování je zajištěno ve vícelůžkovém pokoji. Další typy pokojů jsou možné za příplatek. Bydlíme ve španělské vile Salty Lobos ve městě Luces, blízko od města Bilbao.
Strava není zahrnuta v základní ceně zájezdu. K dispozici je kuchyň vybavená pro nenáročné vaření. Potraviny lze dokoupit nedalekém obchodě za srovnatelné ceny s ČR. Na místě lze dokoupit snídaně (6 EUR) i večeře (11 EUR) nebo polopenzi (14 EUR). Během pobytu tě vezmeme do pravé Asturské restaurace a čeká tě 1x grilování v ceně zájezdu.

Doprava

Doprava není zahrnuta v ceně zájezdu. Využíváme nízkonákladových leteckých společností z Vídně do Santander nebo z Prahy do Bilbao. Cena letenky se pohybuje okolo 6000 - 7000 Kč. Se zakoupením letenky Vám rádi pomůžeme. Zajistíme Vám transfer z a na letiště ve Španělsku (za příplatek). Na místo se můžeš dopravit také pozemní cestou vlastním autem.

Základní cena

13 000 Kč za ubytování, lekce surfování, cvičení včetně vybavení, dopravu na pláže, výlet do hor, 1x grilování, asistence organizátorů, služby CK.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
19.6.2022 - 26.6.2022
Délka pobytu:
8 dní
Destinace:
Španělsko
Automobilem (Vlastní doprava)Letecky
Cena 13 000 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím