Velikonočně jarní Paříž

Zamilovaná Paříž o Velikočních svátcích.

Proběhnuté zájezdy

W674
od 13.4.2017
do 16.4.2017
4 dny
2 900 Kč

Paříž - překrásné město plné památek, svatyně umělců z celého světa, mekka módního průmyslu, ale také dějiště mezinárodních jednání a sídlo, které sehrálo řadu klíčových rolí v utváření dnešního světa.

Velikonoční PařížNavštivte s námi v pohodovém tempu kouzelné město lásky Paříž, které je na vrcholu celosvětové návštěvnosti Evropy. Tato metropole módy a umění je půvabná za každého ročního období. Nezapomenutelný poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže. Eiffelova věž, večerní romantická projížďka lodí pro Seině a mnoho dalšího.

Program

1. den: budeme vyjíždět ve 13.00 hod, po trase: Napajedla, Zlín, Kroměříž, Brno, Praha, Norimberk, Metz, Paříž Přestávky budeme dělat po 3-4 hodinách.
2.den: příjezd v ranních hodinách na místo ubytování (ubytování možné až po 15 hod).
Program: metrem se projedeme ze zastávky Porte de Saint – Ouen na zastávku Invalides. Zde vystoupíme a pěšky dojdeme k Eiffelova věž (francouzsky La Tour Eiffel /. Zde bude cca 3 hod volno, fakultativně možnost vyjet na vrchol věže, projít si okolí . Následuje přesun metrem nebo pěšky (dle počasí a nálady) k Louvre a Notre Dame na ostrově Ile de la cité. Procházka po nábřeží Seiny, prohlídka katedrály Nôtre Dame. Odtud kolem 16 hod odjezd metrem na ubytování hotel F1 Montmartre. Po ubytování, krátkém odpočinku fakultativně možnost odjezdu metrem do oblasti Pigalle s výstupem k Sacré – Coeur na vrcholu Montmartre. Moulin Rouge Paris, Hard Rock Cafe Paris.. Návrat do hotelu metrem kolem 22 hod.
3.den: odjezd v cca 10 hod busem na okružní jízdu do moderní čtvrti La Défense ( skládající se z více než 20 mrakodrapů neobyčejných tvarů a barev okružní jízda Paříží a kolem 16 hod odjezd směr ČR. Dle dohody zastávka v nákupáku ve Francii na nákupy.

Nocleh a strava

Hotel F1 Montmartre***:
v pokojích pro 3 osoby. WC a sprchy na chodbě

Strava:
snídaně

Doprava

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem s WC, barem a klimatizací. Nástupní místa Ostrava, Olomouc, Prostějov, Kroměříž, Brno.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Cena poznávacího zájezdu: 3 499 Kč aktuálně last moment cena: 2 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu pohodlným klimatizovaným autobusem
  • českého průvodce hovořícího francouzsky
  • 1x ubytování v 2-3 lůžkových pokojích v hotelu Ibis *** se snídaní

Cena nezahrnuje:

  • vstupy (Eiffelovka 7 EUR do 2. patra nebo 17 EUR výtahem do 3. patra
  • projížďku lodí po Seině (10 EUR)
  • jízdu metrem (6-8 EUR), další vstupy (Louvre 15 EUR, Orsay 12 EUR, Invalidovna 9,5 EUR)
  • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
13.4.2017 - 16.4.2017
Délka pobytu:
4 dny
Destinace:
Francie (vč. Korsiky)
HotelSnídaněAutobus
Cena 2 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím