Termály Laa

Saunový svět a termální bazény v Rakousku

Proběhnuté zájezdy

V225
od 16.10.2020
do 16.10.2020
1 den
500 Kč
V225
od 25.10.2020
do 25.10.2020
Svátek v zájezdu
1 den
500 Kč

Půldenní výlet pro milovníky saunování a koupání v termálních lázních. Zejména v současné době je potřeba pracovat na své odolnosti proti nemocem. Saunování a otužování Vám velmi prospěje.

relax-v-laaTermální lázně Laa an der Thaya jsou menší lázně jen kousek od hranic s Českou republikou. Voda v termálních bazénech pomáhá na nemoci kardiovaskulárního systému, pohybového apartátu, neurologická onemocnění a některá onemocnění očí. Zejména však pomáhají Vašemu odpočinku a rekonvalescenci, kterou v současné době plné psychické zátěže tolik potřebujeme.
V areálu najdeme termální bazén vnitřní i venkovní, masážní bazén, bazén se slanou vodou a aktivní bazén. Pro děti je zde příjemný tobogán.
Součástí areálu je také krásný saunový svět, kde je mnoho rozmanitých druhů saun, které se postarají o čistotu Vaší pokožky, mimo jiné díky nálevům z čerstvých bylin. Pravidelná návštěva sauny má blahodárný účinek na Vaše tělo i duši. Skvělá je Loft sauna, která vychází z klasické finské sauny. Teploty se zde pohybují kolem 70-80 C. Pro relax je příjemná Weinviertel sauna, kde je teplota jen 55 C a hraje zde příjemná uspávací hudba. Já mám rád osobně rybníkovou saunu s obřím sklem, ze kterého se můžete během procedury dívat ven na místní rybníček. Všechny sauny jsou rozmístěny v malých dřevěných srubech. Nechybí ani silná parní sauna a samozřejmě venkovní ochlazovací bazény.

Program

V odpoledních hodinách vyrazíme z nástupních míst do Rakouska. Předpokládáme příjezd kolem 17 hodiny do Laa. Využijeme odpolední snížené vstupné a získáme tak prostor na krásný relax až do 22 hodiny večer.
Vaše příjemně zrelaxovaná těla poté rozvezeme domů, do nástupních míst.

Nocleh a strava

Zájezd je bez ubytování a bez stravy. Můžete mít vlastní svačinku, nebo si dopřát chutnou večeři v areálu lázní.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených - jedním, nebo dvěma mikrobusy pro max 8 osob, popřípadě minibusem. Díky tomu rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

Vstupné do lázní není zahrnuto v ceně zájezdu a činí 21 EUR pro vstup do termálních lázní. Pokud budete chtít využít také saunového světa, příplatek činí 4,9 EUR. Kompletní vstup do lázní i do saunového světa tak stojí 25,90 EUR (cca 700 Kč). Více informací o vstupném a otevírací době najdete zde.

Cena

Základní cena: 500 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu do Rakouska a zpět
  • práci řidiče, průvodce a cestovní kanceláře, DPH
  • pro každého vychlazený nápoj po sauně (pivo, limo, nealko pivo)

Cena nezahrnuje:

  • vstupné
  • případně pojištění léčebných výloh do zahraničí Union Turista B
  • jídlo a pití během dne

Slevy:

  • děti do 6,99 let v doprovodu dvou rodičů jedou zdarma

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
16.10.2020 - 16.10.2020
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Rakousko
Strava z vlastních zásobMikrobusMinibus
Cena 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím