Proběhnuté zájezdy

V187
od 10.12.2022
do 11.12.2022
Poslední volná místa
2 dny
1 600 Kč

Ples pro všechny aktivní lidi v krásném prostředí Jeseníků, na chatě Orientka se samoobslužným barem. Společně oslavíme krásné dvacáté narozeniny cestovní kanceláře FRČÍME. U toho prostě nesmíš chybět. Akce je určena jen pro čtyřicet vyvolených.

Turistická oblast

Praděd na sněžnicíchV okolí horské chaty Orientka si můžeš užít výlet na rozhlednu Nová Ves, cyklistiku nebo turistiku v okolí Rýmařova, pěší výlet po hřebeni Skřítek - Ovčárna, krásnou túru Bílou Opavou na Praděd, můžeš vystoupit na Kamennou horu (799 m) nebo se jen tak toulat v okolí vrcholu Ptáčník (768 m). V případě dostatku sněhu je možné již vyrazit na běžky nebo si zalyžovat v nedalekém lyžařském středisku Stará Ves či na Ovčárně. S programem Ti poradíme, vyrazit můžeš sám nebo v menších neorganizovaných skupinkách v sobotu dopoledne nebo v průběhu neděle na vystřízlivění.

Ubytování

orientka-soucasna011Chata Orientka je jako stvořená pro oslavu narozenin CK FRČÍME. V centrální části najdeme samoobslužný bar, kde bude probíhat samotný ples. Přímo před chatou je velké sportovní hřiště, lanové centrum (které v prosinci nevyužijeme), dětské hřiště pro Váš případný mrňavý doprovod. Najdeme zde Stříbrný potok pro ochlazení po skvělé sauně, stejně jako grilovací pergolu. V chatě mimo již zmíněné sauny můžeme využít vnitřní vyhřívaný bazén. Pokoje jsou vícelůžkové. Maximální kapacita chaty je 50 lůžek. Nocleh není povinný. Bude potřeba mít vlastní povlečení nebo spacák.

Strava

grilovane-selePolopenze. Užiješ si skvělý guláš, polévku, grilované sele a dostatečné množství salátů a dalších dojídacích pochutinek. Nečekej zdobené talíře jako v Michelinské restauraci, spíš kvalitní a chutné jídlo v dostatečném množství, vhodné k pití a tanci. V neděli ráno budeš mít připravenou chutnou snídani po probuzení.
Místní bar je Ti k dispozici přes čárkovací systém. Pivo si sám načepuješ, uděláš si čárku a po akci zaplatíš svou útratu. Stejným způsobem si dáš víno, nealko nápoje, nebo si připravíš kávu. Ceny jsou lidové.

Doprava

Omezený počet účastníků dopravíme na akci naší dodávkou či minibusem. Cena dopravy není zahrnutá v ceně akce a na její úhradě se domluvíme formou spolujízdy. Můžeš na akci dorazit také svým autem (omezené množství parkovacích míst) nebo třeba autobusem do Rýmařova, odkud Tě již dopravíme dodávkou zdarma.

Program

NárodnostiSobota 10. 12. 2022
Dopolední turistický program v okolí Rýmařova. Podle počasí a stavu sněhu si můžeš užít v tomto krásném kraji turistiku, cyklistiku, běžky nebo lyžování. Na společném programu se dohodneš ve skupině s dalšími účastníky této akce. Sám na to určitě nebudeš.
Nástup na chatu je možný až po 16 hodině. Ubytování.
Začátek plesu plánujeme na 19:00 hod. Do té doby si můžeš užít saunu (za poplatek), vnitřní bazén (v ceně ubytování), relax zónu, nebo můžeš pomoct s přípravou plesu (třeba nafukovat balónky).
Děti si užijí vnitřní hernu.
Celý ples se ponese v duchu cestování. Počítáme s tím, že dorazíš v oblečení typickém pro některou oblast světa nebo s výbavou některého z našich zájezdů. Těšit se tak můžeme na Španělská sombréra, Tyrolské kraťasy, Moravský kroj nebo třeba Indiánské převleky. Platným oblečením však může být i horolezecká či cyklistická přilba. Nejvíce originální maska bude oceněna hodnotnou cenou.
V průběhu plesu se můžeš těšit na několik vystoupení. Možná přijde i kouzelník !
K tanci a poslechu hraje skvělý DJ z reprodukované hudby a dost pravděpodobně dojde i na kytary...
Budeme jíst, pít, tančit, zpívat a radovat se ze života. Oslavíme společně jubilejní 20. narozeniny cestovní kanceláře FRČÍME (založena 31.12.2002). Před chatou si užijeme skromný ohňostroj a můžeme tak předčasně přivítat nový rok.
Ukončení akce není přesně naplánováno.

Neděle 11. 12. 2022
Ráno nás čeká vydatná snídaně. Užít si můžete otužování v místním Stříbrném potoce. Opustit chatu je však nutné do 10 hodin. Po nás přijíždí další skupina. Uvítáme pomoc s úklidem chaty. Po vystěhování si můžeš ještě užít řadu aktivit v okolí, např. túru na krásnou vyhlídku z rozhledny Nová Ves. Zájemci o rozvoz budou převezeni na nádraží do Rýmařova, případně počítáme se spolujízdou dodávkami CK pro omezený počet osob.

Základní cena:

1600 Kč/osobu. Děti, aktivní průvodci a VIP osoby platí 50 % ceny.

Cena zahrnuje:

  • 1x ubytování na horské chatě Orientka v pokoji pro více osob
  • vstup na ples s reprodukovanou hudbou a programem
  • dobré jídlo během plesu
  • chutná a vydatná snídaně

Cena nezahrnuje:

  • nápoje se platí formou samoobslužného baru
  • sauna za poplatek
  • dopravu (možno spolujízdou dodávkou CK nebo autobusem do Rýmařova, případně vlastním autem)

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
10.12.2022 - 11.12.2022
Délka pobytu:
2 dny
Destinace:
Česká republika
Horská chataPolopenzeAutomobilem (Vlastní doprava)Dodávkou
Cena 1 600 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím