Den otevřených sklepů Hnanice

jednodenní výlet do Hnanic a Šatova

Proběhnuté zájezdy

W151
od 5.5.2018
do 5.5.2018
1 den
790 Kč
W151
od 12.9.2020
do 12.9.2020
1 den
590 Kč

Jednodenní výlet na Jižní Moravu spojený s ochutnávkou vín v rámci Dne otevřených sklepů v Hnanicích a Šatově. Při cimbálové muzice se občerstvíme některou z místních pochutin a samozřejmě ochutnáme vzorky vín mnoha skvělých vinařů. Pro zájemce máme připravený krátký pěší výlet na vystřízlivění podél krásné řeky Dyje a výlet do krásného města Retz v Rakousku.

sklep_podyjiDen otevřených sklepů se letos koná v pátek a v sobotu 11. a 12. září 2020. Mezi oběma obcemi je zajištěna kyvadlová autobusová doprava.
Každý návštěvník si zakoupí skleničku (50 Kč), zaplatí vstupné (100 Kč), dostane mapku sklepů a může vyrazit degustovat.
Samozřejmostí je degustace vín v nejméně dvaceti sklepech. Jednotlivé vzorky v každém sklepě se hradí v hotovosti (ceny jsou v režii vinaře). Atmosféru doladí cimbálová muzika Antonína Stehlíka a cimbálová muzika Denár ze Znojma, cimbálová muzika Notečka z Břeclavi a příjemný podvečer a večer vám zpříjemní Duo BLUE BAND.

Program

  • V ranních hodinách odjezd z nástupních míst (Ostrava - Olomouc - Prostějov - Otrokovice - Kroměříž - Vyškov - Brno). Dorazíme do Hnanic, kde si každý zakoupí vstupné a skleničku. Dobrovolníci mohou vyrazit přímo na ochutnávku vín, pro zájemce je dopoledne připravena krátká procházka po okolí s cílem vyhladovět.
  • kolem poledne plánujeme pro zájemce krátký výlet do starobylého města v Rakousku Retz (podzemní sklepy, radnice, náměstí).

Sklepy jsou otevřeny od 10:00 hod do 20:00 hod.

  • po 20 hodině odjezd zpět do nástupních míst

Nocleh a strava

Stravovat se budeme během celého dne v některé z místních restaurací (není zahrnuto v ceně zájezdu). Nocleh potřebovat na tomto zájezdu nebudeme. V rámci dne otevřených dveří v Hnanicích je k dispozici celá řada bufetů a stánků s různými pochutinami, které se hodí zejména k vínu.

Doprava

Doprava je zajištěna autobusem nebo několika mikrobusy.

Důležité informace

Předpokládáme, že akce se uskuteční i v době vyhlášených opatření nošení roušky. Ve sklepech při konzumaci není rouška povinná. Neustále měnící se situaci budeme bedlivě sledovat a přihlášené osoby budeme informovat.
V případě zrušení akce z důvodů koronaviru vracíme zpět celou částku zájezdu všem účastníkům zájezdu.

Cena

Základní cena: 590 Kč

Příplatek za nástupní místo Ostrava, Olomouc: +200 Kč Sleva za nástupní místo Brno: -100 Kč

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
5.5.2018 - 5.5.2018
Délka pobytu:
1 den
Destinace:
Česká republika
Strava z vlastních zásobAutobusMikrobus
Cena 790 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím