25.05.2026
Po zkušenosti s FRČÍME pojedeme příště moc rádi !

Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní akci na Salze, teambuilding nám skvěle vyšel. Parta, se kterou jsme měli tu čest se plavit, byla taky super – prostě a jednoduše - bez výhrad :-) Pokud bude příští rok možnost, určitě se Vám ozveme ohledně nějaké další akce, po zkušenostech s FRČÍME budeme jen rádi !

Přihlas se k odběru novinek