Akce pro naši firmu byla naprosto perfektní. Všichni jsme si ji užili.
Pro všechny z nás to byla vlastně první zkušenost s ferratami obecně a Váš instruktor byl skvělý. Bylo vidět, že ví, o čem mluví, vše nám vždycky srozumitelně vysvětlil a když bylo třeba, neváhal jakkoli pomoct.
Celkově byl program skvěle vymyšlený. Nebyla žádná hluchá místa a zároveň to nebylo tak napráskané, abychom večer jen lehli a usnuli vyčerpáním :-)
Jídlo dobře připravené a velice chutné – nelze nic vytknout :-)
Celkově akci nemůžeme nic vytknout a věřím, že se na Frčíme obrátíme i v budoucnu.





