Pro mě zatím nejlepší dovolená. Na všem se dalo domluvit, na každého se počkalo.
Pro mě zatím moje nejlepší dovolená. Celou dobu maximálně přátelský přístup - člověku ani nepřipadalo, že vyrazil s CK, ale že se prostě domluvil s partou kamarádů. Na všem se dalo domluvit, na každého z nás se vždycky počkalo... Odvezla jsem si spoustu zážitků, 382 km na kole (dřív bych řekla, že ujet tohle za týden, tak akorát padnu, ale mně to baterky spíš dobíjelo), trénink na kopečky, cyklistika nádhernou přírodou (od moře, až po hory), koupání na tolika plážích (jedna hezčí, než druhá), moře čistší a azurovější, než voda v bazénu, spousta "poprvé" (např. celodenní výlet na nafukovacím motorovým člunu po "karibských" plážích východní Sardinie).. a spoustu dalších... Člověk ani nedokáže popsat, jak úžasný to bylo, tohle se prostě musí zažít! ;-) Tak příští rok zase, kdo se přidá? ;-)


