20.05.2026
Díky, Pepíno, příště zas!

"Rodinná atmosféra, rozkvetlá levandulová pole, genius loci starobylých městeček, mnoho smíchu, ochutnávky vína, vodácký zážitek se skvělým instruktorem, ležérní francouzský styl, překvapivě dobrá kuchyně, vrchol Mont Ventoux,
na stopě Vincenta van Gogha, jeskynní projekce Piccasových obrazů. To vše na kole :-) Díky, Pepíno, příště zas!
Ještě mi chybí navštívit dvě zbývající "provensálské sestry" Abbey Silvacane a Abbey Le Thoronet :-)

Přihlas se k odběru novinek