20.05.2026
Takže za mě jednoznačně palec nahoru.

Dobrý den,
dne 17.-24.6. jsem se zúčastnila plavby na seakajaku kolem Elby. 
Byli s námi průvodci Michal a Martin, akci měli naplánovanou, neustále s námi konzultovali další dění, takže člověk neměl pocit nějaké přehnané organizace. Mysleli i na zadní vrátka (úraz, technické problémy), které naštěstí nenastaly.
 

Přihlas se k odběru novinek