26.05.2026
Nejvíce se mi líbily propojené terasy apartmánů a to, že všechno bylo blízko.

Cvičení v apartmánech Astra bylo parádní. Terasy propojené tak, aby parta mohla být stále venku a spolu. Stín a vůně borovic i když bylo horko. Všude člověk dojde pěšky. A místa na cvičení jsme měli dvě, aby jsme si ranní slunce užili a večernímu horku se vyhnuli, což většina cvičících ocenila. Já jako maminka malé holčičky jsem si užila i to, že šlo všude dojet s kočárem a byla tam hora zábavy i pro děti.

Přihlas se k odběru novinek