20.05.2026
Celé pobřeží ostrova je nádherný kus přírody...

Dobrý den, obeplutí Elby na seakajaku v podání FRČÍME pod bezchybným vedením/velením Michala a Martina je povedená záležitost, celé pobřeží ostrova je nádherný kus přírody a máchání pádlem tady není nakonec taková dřina. Doporučuju všem, Karel

Přihlas se k odběru novinek