20.05.2026
Vše bylo zajištěné dobře - jako vždy. Dobře jsme si zalyžovali. Děkuji

Dobrý den,
vrátili jsme se ze zájezdu v Rakousku, vše bylo zajištěné dobře jako vždy. Děkujeme za zajištění dovolené. Počasí bylo letos o hodně lepší, tak jsme si dobře zalyžovali.

S pozdravem
spokojený zákazník
Jiří Novosad
 

Přihlas se k odběru novinek