20.05.2026
Po návratu ze zájezdu Kolem Elby na mořském kajaku.

Nevím jak vy, ale já se pořád nějak houpu, vše mi docvakává, co jsme objeli a zvládli. Ten týden s vámi neměl chybu, vše parádnicky zorganizované, kluci průvodci, jsou opravdu na svých místech, vše řešili obratem, informace dostačující, kamarádský přístup byl prostě skvělej. Doprava a noční přejezdy bez problémů. Byli jsme s CK FRČÍME podruhé a opět nadšeni, takže určitě brzo pojedeme zase. Takže velké DÍKY a mějte se všichni moc hezky a ať nám všem slouží zdraví.

Přihlas se k odběru novinek