Toskánsko pro fotografy

Učíme se fotit krásnou krajinu Toskánska

Proběhnuté zájezdy

T556
od 4.5.2019
do 10.5.2019
Poslední volná místa
7 dní
13 500 Kč

Zájezd je určený pro pohodové turisty, kteří by se rádi zdokonalili v ovládání svého fotoaparátu a chtějí své vzpomínky z dovolené ještě lépe zachytit. Své finty a zkušenosti Vám předá fotograf Petr Zatloukal z Univerzity Palackého v Olomouci. Každý večer si na plátně prohlédneme naše výtvory a dostaneme poučné informace o tom, jak snímek ještě lépe zachytit.

toskanske-mestoBydlíme na jednom místě a paprskovitě vyrážíme do okolních měst, do polí a vinic za účelem vyhledávání nejlepších krajinářských záběrů pro naše fotoaparáty. K dispozici máme pružný mikrobus a vedoucího skupiny, který bude náš pohyb organizovat.
Každý podvečer si pustíme zajímavý film z fotografického prostředí.

Program

1. den: odjezd v ranních hodinách z Brna, denní přejezd do Toskánska. Večer ubytování, první večeře a uvítací večírek v kempu. Pro otužilé večerní koupání v moři.
2. den: po snídani vyrazíme podél pobřeží na krátkou procházku. Budeme se učit fotit pláž, moře, pobřeží, přímořské domy. Večerní promítání našich fotek.
3. den: po snídani vyrazíme do Toskánského vnitrozemí mezi obcemi Cecina, Volterra, Castel San Gimignano, Larderello, apod., večerní promítání výsledků naší práce.
4. den: po snídani se podíváme do další Toskánské krajiny. Tentokrát směrem na Livoro, Pontedera, Peccioli. Večerní diskuze nad focením.
5. den: po snídani přírodní oblast Riserva Naturale di Monterufoli. Zde také krátká procházka s foťákem. Večerní diskuze.
6. den: po snídani poslední část Toskánské oblasti směrem na Piombino, Folonica, Messa Marittima, závěrečné vyhodnocení našeho fotosnažení.
7. den: ráno opustíme kemp a vyrazíme k domovu. Předpokládáme noční příjezd do Brna.

Nocleh a strava

Po celou dobu zájezdu jsme ubytováni v jednom kempu Toscana Bella na pobřeží Středozemního moře u krásné písečné pláže. Ubytování je zajištěno v mobilních domcích s kapacitou 4 osob. Každý mobilhome je vybavený kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a nádobím. U každého mobilního domu je příjemná terasa pro večerní klábosení a popíjení výtečného Toskánského vína.
Stravu Vám připravíme díky naší dobře vybavené polní kuchyni. Vařit Vám budeme snídaně a večeře z česko-italských zásob. Jídla jsou zdravá a obsahují vždy polévku, hlavní chod, salát, případně dezert. Na snídani je vždy jedno základní jídlo (vajíčka, párek, pomazánky) a dále na dojídání müssli s jogurtem, ovoce, zelenina, sladké (makovec, vánočka, jam, med), případně šunkové, sýrové či salámové tácky. Hladem trpět určitě nebudete.

Doprava

Dopravíme se do Toskánska opravdu krásným a novým minibusem Mercedes Benz Sprinter společnosti Huslik. Kapacita autobusu je 20 osob. Pojedeme s vlekem na zavazadla. Nástupní místo je Brno, v případě zájmu to mohou být další odjezdová místa. Informujte se na možnosti.

Důležité informace

Před odjezdem dostanete pokyny na cestu, kde se dozvíte další podrobnosti, zejména jaké si máte vzít foto vybavení, oblečení, obuv a další.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 13 500 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu z Brna a zpět do Brna
  • rozvoz v Toskánsku po zajímavých foto místech
  • 6x ubytování v mobilním domku
  • 6x polopenzi
  • práci fotografa Petra Zatloukala
  • práci delegáta, kuchaře, řidičů a cestovní kanceláře
  • DPH, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • dobrovolné pojištění na cesty
  • stravování během dne
  • vstupy do různých památek a objektů

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
4.5.2019 - 10.5.2019
Délka pobytu:
7 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Mobilní dům, karavan, chatkaPolopenzeMinibus
Cena 13 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím