Sardinie - pobyt a relaxace

Nejkrásnější pláže, hory a místa Sardinie

Vyberte si termín

C554B
od 14.9.2022
do 23.9.2022
STOP - vyprodáno / zrušeno
10 dní
15 900 Kč

Proběhnuté zájezdy

C551B
od 15.6.2022
do 24.6.2022
STOP - vyprodáno / zrušeno
10 dní
15 900 Kč

Podobně jako sousední Korsika, také Sardinie láká své návštěvníky stabilním teplým počasím, krásnými plážemi a nádhernými horami. Zkombinovali jsme nejkrásnější dostupná místa Sardinie na severu a východě ostrova do nejlepšího programu, který je nabitý poznáním, koupáním a zážitky. Nabízíme odpočinkové dny s možností lodních výletů a koupáním. Krátký nenáročný trek na jednu z nejkrásnějších pláží Sardinie Cala Goloritzé v žádné jiné nabídce cestovních kanceláří nenajdete, stejně jako projížďku na pláže na nafukovacím motorovém člunu.

Lodní výlet na pláž Cala Mariolu. foto Josef KřetinskýSardinie se nachází ve Středozemním moři, hned pod známější Korsikou. Na ostrov se dostaneme trajektem z Italské pevniny z města Livorno. Zájezd je velmi vhodný také pro rodiny s dětmi jednotlivce nebo páry. Bydlíme v dobře vybavených kempech ve vlastních stanech nebo v mobilních domcích s oddělenými ložnicemi. Dostanete chutnou a zdravou polopenzi z naší polní kuchyně. Dvakrát budeme večeřet v místní restauraci.

Program

1. den: Ranní odjezd z nástupních míst přes Rakousko do Italského Livorna. Noční trajekt na Sardinii (23:15-7:00) s noclehem na palubě.
2. den: Ráno přijedeme do Golfo Aranci. Přejezd autobusem do kempu, koupání a relaxace po cestě na místní písečné pláži u kempu. Večeře.
3. den: Snídaně. Celodenní koupání nebo výlet trajektem na ostrov La Maddalena. Po ostrově se můžeme pohybovat místní autobusovou dopravou na pláže nebo si uděláme pěší výlet na Garibaldiho pevnost s krásnými výhledy. Večeře.
4. den: Snídaně. Dnes se můžeme koupat na poloostrově Capo Testa s nádhernými skálami a majákem. Doporučujeme procházku mezi útesy (1-2 hod.), kde je velmi fotogenické místo. Večeře při západu slunce ve skalách.
5. den: Autobusem cestovní kanceláře přejezd na nejkrásnější východní část ostrova. Odpolední koupání na nové pláži s výhledem na skalnaté východní pobřeží Sardinie. Večeře.
6. den: Snídaně. Odpočinkový den na pláži. Pro zájemce plavba podél úžasných východních skal vysokých až 100 m na nafukovacím motorovém člunu. Několikrát zakotvíme na nepřístupných karibských plážích s bílým pískem Cala Luna, Cala Mariolu či Cala Goloritzé a budeme se koupat. Už samotná jízda na člunu je celoživotní zážitek.
7. den: Snídaně. Celodenní koupání. Večeře v restauraci.
8. den: Snídaně. Celodenní koupání. Večeře v restauraci.
9. den: Snídaně, přejezd na krásnou pláž Su Barone u letoviska Orosei. Přejezd do Golfo Aranci, nočním trajektrem do Livorna.
10. den: Ráno z Livorna přes Itálii a Rakousko zpět do ČR.Příjezd ve večerních hodinách do nástupních míst.

Nocleh a strava

Ubytování a nocování: 3x v kempu na severu ostrova, 4x v kempu na východě ostrova. Nocujeme ve vlastních stanech nebo za příplatek v mobilhomech. Mobilhome je určený pro 4 osoby. Plocha asi 19 m2. Jsou zde dvě oddělené ložnice vždy pro dvě osoby. Společná kuchyňka a posezení. Společné WC a sprchový kout. Venku je malá terasa s posezením. V kempu je možné využívat další služby. Nedaleko je obchůdek, bar a restaurace.
Pokud budete ubytovaní ve stanu, budete používat nedaleké společné sociální zařízení v kempu s perfektní hygienou. Oba kempy jsou přímo k krásné písečné pláže.

Stravování: Dostanete polopenzi. První jídlo je večeře 2. den programu. Poslední jídlo je snídaně 9. den programu. Během pobytu bude možné dokupovat drobné zásoby na dojídání a svačinky. Kousek od kempů je restaurace. Poslední dvě večeře jsou organizovány v místní restauraci.
V ceně je zahrnuta 7x snídaně a 7x večeře (5x z naší polní kuchyně, 2x z místní italské restaurace v kempu).

Doprava

Cestujeme pohodlným autobusem s WC, klimatizací, barem a TV/videem. Cestou si pustíme zajímavé filmy.
Nástupní místo Kroměříž, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Ve vlastním stanu: 13 900 Kč, v mobilhomu: 15 900 Kč.

Cena zahrnuje:

 • dopravu tam a zpět, včetně dopravy po ostrově
 • trajekt na Sardinii a zpět
 • trajekt na ostrov La Madallena a zpět
 • 7x ubytování ve dvou kempech
 • 7x polopenzi kombinovanou z naší polní kuchyně a místní restaurace
 • práci průvodce a organizátora zájezdu
 • materiály, mapky a další služby cestovní kanceláře
 • DPH, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku, poplatky

Cena nezahrnuje:

 • nepovinná kajuta na trajektu (cca 1 100 Kč/jedna cesta)
 • fakultativní výlet lodí (40 EUR)
 • vstupy do různých objektů a památek
 • vše ostatní, co jsme neuvedli v "cena zahrnuje"
 • komplexní pojištění na cesty

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
14.9.2022 - 23.9.2022
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
Mobilní dům, karavan, chatkaPod stanemPolopenzeAutobus
Cena 15 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím