Jižní Vietnam

Poznávací zájezd s lehkou turistikou

Vyberte si termín

E971
od 17.11.2023
do 29.11.2023
14 dní
26 600 Kč

Poznávací zájezd pro menší skupinky po jižním Vietnamu kombinovaný s lehkou turistikou a výšlapy na kopce a vyhlídky. Uvidíš spoustu krásných chrámů, vodopádů, kávových plantáží a dalších míst. Během zájezdu si budeme užívat vyhlášenou vietnamskou kuchyni a každý den zkoušet nové dobroty.

Jižní VietnamVybrali jsme nejkrásnější místa jižního Vietnamu. Během 12 dní ve Vietnamu navštívíš nejen všechny turistická lákadla, ale díky našemu průvodci, který ve Vietnamu několik let žil, také méně známá a opomíjená místa. Ochutnáš místní speciality, které v Česku nekoupíš. Denně nachodíš 5-10km, vyjímečně více. Velkých výšlapů se bát nemusíš a můžeš místo toho například odpočívat u moře.


Program

Jižní Vietnam Poznání jižního Vietnamu zahájíme v Ho Či Minhově městě, navštívíme komplex podzemních tunelů Cu Chi, největší plovoucí trhy v deltě řeky Mekong. Užijeme si moře v Mui Ne, vystoupíme na horu Ta Cu s největší sochou ležícího Buddhy, uvidíme několik vodopádů v okolí horského města Da Lat, vyšlápneme na horu Lang Biang (2169 m n.m.), užijeme si šnorchlování nedaleko přímořského letoviska Nha Trang a spoustu dalšího. Detailní program.

Nocleh a strava

Jižní Vietnam Ubytování máme zajištěno ve 2-4* hotelech ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny ubytování splňují vietnamské standardy, jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou se záchodem a připojením k wifi. Některé hotely mají k dispozici hotelový bazén. Snídat budeme přímo na hotelu, snídaně je zahrnuta v ceně zájezdu. Obědvat a večeřet budeme v restauracích a pouličních stáncích. Více informací.

Doprava

hcmc Veškerá doprava po Vietnamu je zahrnuta v ceně zájezdu. Budeme využívat soukromé vozidlo/minibus. Pro dopravu po městě můžeme využít taxi či autobusovou dopravu. V ceně zájezdu není zahrnutá letenka z Vídně do Ho Či Minhova města a zpět. Cena se pohybuje okolo 18.000-20.000 Kč (dle termínu přihlášení na zájezd). Letenku Ti zajistíme, nebo si ji můžeš zajistit sam v námi navrženém termínu. Více informací.

Důležité informace

Cestovní doklady a víza:
Pro vstup do Vietnamu potřebujete cestovní pas, jehož platnost je delší než 6 měsíců.
Dále potřebujete vízum na pobyt do 30 dní, které zajistíme a je zahrnuto v ceně zájezdu.

Očkování:
Do Vietnamu nejsou povinná žádná očkování. Nicméně se doporučuje očkování proti žloutence typu A + B a břišnímu tyfu. Před odletem si zkontrolujte zdali máte platné očkování proti tetanu.

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Další informace najdeš zde na této stránce. Pokud máš další dotazy kontaktuj nás.

Cena

Základní cena: 26.600 Kč

Cena zahrnuje:

 • 11x nocleh v hotelu
 • 11x snídani
 • vízum pro vstup do Vietnamu
 • veškeré vstupy na atrakce, vyhlídky, chrámy, vodopády atd. uvedené v programu
 • tranzit na/z letiště do Vídně
 • kompletní dopravu po Vietnamu
 • plavbu lodí po řece Mekong
 • šnorchlování u Nha Trangu vč. zapůjčení vybavení
 • českého průvodce

Cena nezahrnuje:

 • zpáteční letenku do Vietnamu (cca 18.000-20.000 Kč)
 • obědy a večeře (kromě výše uvedeného)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (4.000 Kč)
 • cestovní pojištění

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
17.11.2023 - 29.11.2023
Délka pobytu:
14 dní
Destinace:
Vietnam
HotelPenzionSnídaněMinibusLetecky
Cena 26 600 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Reference

Michaela Poledníková
Michaela Poledníková

Aktivní poznávací zájezd Jižním Vietnamem jsme absolvovali se skupinkou kamarádů na podzim roku 2022. Průvodce Radim Jalůvka nám během 14-ti dnů dál okusit všechny barvy a chutě jižního Vietnamu a vzal nás na spoustu krásných míst této zajímavé země s úžasnou kulturou a přírodou. Pochutnali jsme si v tamních restauracích na typických vietnamských pokrmech, které byly velmi chutné a navštívili spoustu zajímavých míst. Z této úžasné země jsem si dovezla spoustu suvenýrů, ale i spoustu nevšedních zážitků. Radim Jalůvka je vskutku zapáleným průvodcem pro tuto zemi a ani slavný "Vietnamista" mu nesahá ani po kotníky😀

Vyražte s námi za dobrodružstvím