Prázdniny v Bad Kleinkirchheim

Kroměříž, Vsetín, Uherské Hradiště a Zlín

Vyberte si termín

L272
od 11.2.2023
do 15.2.2023
Prázdninový termín
5 dní
10 900 Kč

Termální lázně s horkou vodou přímo u sjezdovky, ubytování v apartmánech v srdci lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, doprava a skipas v ceně. Vše bez starostí a přímo na jarní prázdniny pro Kroměříž, Uherské Hradiště, Zlín a Vsetín. Stačí jen nasednout a užít si dovolenou.

bad-kleinkirchheim-ubytovaniBad Kleinkirchheim je skvělé rakouské lyžařské středisko v Korutanech, jen kousek od Italských hranic. Z Kroměříže je to jen 500 km. Lyžaře čeká 34 středně náročných a snadných sjezdovek s celkovou délku 105 km. Obslouží tě 24 lanovek a vleků. Užiješ si perfektně upravené svahy. Po lyžování můžeš navštívit jedny ze dvou termálních lázní Römerbad nebo St. Kathrein s horkou termální vodou a dokonalou relaxací po celodenním sportu. Vodní radovánky uvítají také tvé ratolesti a na jarní prázdniny nikdy nezapomenou.

Skipas na 4 dny je zahrnutý v ceně. Nemusíš se o nic starat, vše za tebe vyřídí na místě náš průvodce. Lyžařskou mapu najdeš zde.
Informace ke středisku najdeš zde.

Program

bad-kleinkirchheim-ubytovanisobota 11. 2. - odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Odpolední příjezd do Korutan. Ubytování, volný večer po cestě autobusem. Procházka po zimním středisku. Distribuce skipasů a organizační pokyny k pobytu od průvodce.
neděle 12. 2. - první den lyžování s možností návštěvy termálních lázní.
pondělí 13. 2. - druhý den lyžování s možností návštěvy termálních lázní.
úterý 14. 2. - třetí den lyžování s možností návštěvy termálních lázní.
středa 15. 2. - čtvrtý a poslední den lyžování. Odpolední odjezd ze střediska. Po sportovní únavě nám cesta rychle uteče. Noční příjezd do nástupních míst.

Program na místě vyšperkujeme společenským setkáním u dobrého vínka. Rodiče se mezi sebou pobaví a děti si pohrají. Vytvoříme společnou skupinu, pomůžeme zorganizovat závody pro děti nebo třeba maškarní jízdu v maskách... Nápadům a iniciativě se meze nekladou. Jsme pro každou srandu.

Nocleh a strava

wald-exterierApartmány Wald Residence se nacházejí v samotném srdci lyžařského střediska Bad Kleinkircheim. Do lázní svaté Kateřiny je to jen 600 m, k nejbližší lanovce 300 m. Na obě strany, ke všem důležitým lanovkám a svahům to máš stejně daleko. Každý den můžeš začínat s lyžováním někde jinde. Vychutnáš si všech 100 km sjezdovek naplno.
Apartmány jsou koncipovány pro 6 osob. Je možné je také zaplnit menším počtem osob za příplatek.
Najdeš zde tři pokoje. Celková rozloha apartmánu je 60 m². Je zde obývací pokoj a jídelnu s kuchyňským koutem, kde se nachází rozkládací pohovka pro dvě osoby, dále je zde terasa v přízemí nebo balkon na patře. Další dvě samostatné ložnice, koupelna se sprchou, WC a bidetem. Kuchyň je připravena pro nenáročné vaření. Je zde kompletní nádobí, lednička, elektrický vařič, atd.
Ubytování menšího počtu osob v rodině doplníme do plného počtu ve společném apartmánu (max 6 osob).

Stravování je vlastní. Můžeš si uvařit na co máš chuť nebo si můžeš dopřát stravování v některé z okolních restaurací. Výběr je zde široký ve všech cenových kategoriích. Typ stravování můžeš také kombinovat - někdy si uvaříš, jindy si užiješ něco dobrého v restauraci.

Doprava

autobus-zlevaTento zájezd realizujeme minibusem. Nemusíš se starat o řízení, únavu, parkování nebo zimní podmínky na vozovkách. Během cesty si dej pivečko, užij si pohodu a podívej se na film v televizi. Ratolestem pustíme nějakou zajímavou pohádku.
Nástupní místa plánujeme v Uherském Hradišti, ve Zlíně, Otrokovicích, v Kroměříži a na kdekoliv na trase mezi těmito městy. Nástupní místo stačí uvést v přihlášce na zájezd. Nástupní místo realizujeme při minimálním počtu 4 účastníků.

Trváš-li na tom, vlastní doprava je také možná se slevou.

Důležité informace

Předpověď počasí a online kamery ze střediska najdeš na těchto stánkách střediska.

Cena

Základní cena: 10.900 (dítě), 14.500 Kč (dospělý)

Cena zahrnuje:

 • dopravu z Kroměříže, Zlína, Vsetína, Uherského Hradiště
 • 4x ubytování v apartmánech pro 6 osob
 • pobytovou taxu ve středisku, spotřebu energií
 • 4x skipas Bad Kleinkirchheim pro dospělou osobu
 • práci našeho průvodce a řidiče v jedné osobě
 • služby cestovní kanceláře, pojištění CK proti úpadku, DPH

Cena nezahrnuje:

Slevy:

 • dítě nar. do 2016: -5000 Kč
 • dítě nar. 2008-2016: -3600 Kč (cena 10.900 Kč)
 • junior nar. 2004-2007: -2300 Kč
 • student nar. 1998-2003: -1500 Kč
 • senior nar. po 1957: -900 Kč
 • vlastní doprava: -1000 Kč

Příplatky:

 • 4 osoby na apartmánu pro 6: 2000 Kč/osobu a pobyt.

Děti (i malé) zabírají sedadlo v autobuse a místo v apartmánu. Od určitého věku musí platit skipas. Proto bohužel nemohou být zcela zdarma.

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
11.2.2023 - 15.2.2023
Délka pobytu:
5 dní
Destinace:
Rakousko
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)DodávkouMinibus
Cena 10 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím