Aprílové lyžování v Rauris

Lyžování v Alpách s polopenzí a ubytováním na svahu

Proběhnuté zájezdy

L297
od 30.3.2023
do 2.4.2023
STOP - vyprodáno
4 dny
9 900 Kč

Rauris je menší, ale velice oceňované lyžařské středisko poblíž Vysokých Taur. Nabízí přes 30 km poloprázdných sjezdovek s ubytováním přímo na svahu, nespočet upravených běžkařských tratí a na své si přijdou i skialpinisté nebo turisté na sněžnicích. Zažij poklidnou a aktivní dovolenou v srdci rakouských Alp.

Rauris vám v zimě nabídne jak alpské skiareály, tak běžecké stopy, které uspokojí každého dle jeho nároků a představ. Sjezdaři, snowbordaři, běžkaři a skialpinisté, všichni zde najdou, co hledají. Údolní stanice šestimístné kabinové lanovky je v bezprostřední blízkosti od penzionu a pohodlně k ní dojdete i s dětmi v lyžařské výstroji. Najdete zde i lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení včetně saní a tradiční hospůdky – Krugy .

  • Nově Ti nabízíme za příplatek službu licencovaného česky mluvícího lyžařského instruktora na sjezdovce. Ideální volba pro začínající lyžaře nebo pokročilé na vyladění stylu. Symbolická cena 650 Kč za 2 hodinovou lekci. Rezervaci uveď do přihlášky

Program

IMG_1882Dopoledne vyrazíme do rakouského Rauris, kde se ubytujeme a půjdeme na večeři. Večer se můžeme projít do města nebo se věnovat vlastnímu programu. Ráno po snídani si každý zvolí svůj program dle vlastních představ. Může jít s námi sjezdovat nebo s parťákem po vlastní ose běžkovat, na skialpy nebo na sněžnice. Náš průvodce vám samozřejmě poradí s aktivitou a užiješ si dovolenou podle vlastních představ. Návrat domů v neděli po lyžování.

Nocleh a strava

penzion v rauris Ubytování: V penzionu 150 metrů od kabinové lanovky tě čekají krásné dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi. V domě je samozřejmostí lyžárna a restaurace, kde budeme mít připravené snídaně a večeře. Po lyžování je možné za poplatek využít finskou saunu nebo si zahrát stolní tenis.

večeře
\

Stravování: V ceně zájezdu je zahrnuta bohatá polopenze. Na snídani si můžeš vybrat z bufetu co budeš chtít a na večeři Tě čeká čtyřchodové menu. Sálátový bar, polévka, výběr ze dvou hlavních jídel a dezert. Mile rádi vyjdeme vstříc hostům, kteří drží speciální dietu či mají alergii na některé potraviny. Stačí nám dát vědět dopředu a domluvíme vše s kuchařem.

Doprava

dodavky Doprava je zahrnuta v ceně zájezdu. Nejčastěji jezdíme dodávkami Ford Transit a Ford Tourneo pro 8 klientů + průvodce. Díky tomu můžeme nabídnout řadu nástupních míst na Moravě. Vlastní doprava je ale také možná (sleva 500 Kč). V autě je dostatek místa na nohy i zavazadla a cestovní rychlost je mnohem vyšší než autobusem. Podrobné informace a fotky najdeš na této stránce.Důležité informace

Odpovědi na všechny své otázky k obtížnosti, Covid-19, počasí, výbavě, půjčovně, a dalším tématům najdeš na této FAQ stránce.

Cena

Základní cena: 9 900 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu
  • práci řidiče
  • ubytování
  • 3x bohatou místní polopenzi
  • informační materiály
  • pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

  • skipas (47 euro/den)
  • ostatní stravování
  • instruktor lyžování (2 hodiny/650 Kč)
Vybraný termín
Změnit
Termín:
30.3.2023 - 2.4.2023
Délka pobytu:
4 dny
Destinace:
Rakousko
Cena 9 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím