Příjemné rodinné apartmány v obci Schottwien s velmi krátkým dojezdem na dvě lyžařská střediska Semmering a Stuhleck. Ubytování až pro 10 osob ve dvou apartmánech.

Apartmány StuhleckSemmering - Zauberberg
Třináct set metrů vysoký svah Hirschenkogelu nad původně lázeňským letoviskem je kompletně využit a přetvarován do podoby sportovně-zábavního centra. Z vrcholu stéká blízko sebe šestice tratí. Páteřní lanovkou je 12místná kabinka, ve které se ovšem nedá přímo sedět, jen opřít. Tu doplňuje 4sedačka s nástupním kobercem. Celý Zauberberg (Čarodějná hora),jak se Hirschenkogel marketingově nazývá, je se všemi čerstvě upravenými sjezdovkami i sáňkařskou dráhou dennodenně večer výborně osvětlen. Zejména závodní sjezdovka podél kabinky je osvětlená lépe než ve dne, nemá žádné stinné místo.Maskotem Čarodějné hory je čaroděj, který lemuje sáňkařskou dráhu a vítající návštěvníky i na úpatí svahu čarodějným barem.

Stuhleck
Další blízké lyžařské středisko se nazývá Stuhleck. Najdeme ho o kousek dále, než výše uvedený Zauberberg. Lyžařské možnosti zde představují čtyři sedačkové lanovky a několik menších vleků s celkem asi 10 sjezdovkami obtížnosti červená a modrá. Lyžování na Stuhlecku je velmi vhodné pro děti, rodiny i pokročilé lyžaře. Pro milovníky vrcholů je možné vystoupit ke vrcholovému kříži s krásným výhledem na Raxalpe a vrchol Schneeberg.

Schottwein
Město Schottwien leží na hranici s Kalkalpen(Vápencové alpy), pohořím Rax a s horou Schneeberg a Stuhleck. Krajina mezi nimi je sledem strmých vápencových stěn, zubatých útesů a širokých hřebenů. V tomto městě se naše apartmány nacházejí.

Vzdálenost od Semmeringu a Zauberberg je 8 km, Stuhleck 15 km.

Nocleh a strava

Apartmán A - pro 2-3 osoby – 35 m², Útulný byt až pro 3 osoby, plně vybavený kuchyňskou linkou včetně nádobí, ručníky, mikrovlnná trouba, kávovar, toustovač, elektrický. Konvice, obývací pokoj s manželskou postelí a TV se satelitním příjmem, velká předsíň s jednolůžkovým gaučem, sprcha / WC

Apartmán B - pro 4-7 osoby – 65 m² Útulný byt s dřevěnou podlahou a nábytkem z masivního dřeva, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, "dětský pokoj" se 3 samostatnými lůžky a vlastní toaleta a prádelna, plně vybavená kuchyň včetně myčky, sprchy / WC, pračky a sušičky mimo byt, na podlaze

Na apartmánech je k dispozici WiFi připojení k internetu.

Doprava

Pobyt v apartmánech je realizován vlastní dopravou.

Důležité informace

Nejbližší koupání je v lázních Asia Therme ve městě Linsberg. Podrobnosti najdete na jejich stránkách zde.

Cena

Apartmán A: 1150 Kč za 2 osoby/noc, 3. osoba příplatek 150 Kč/noc

Apartmán B: 1750 Kč za 4 osoby/noc, každá další osoba příplatek 150 Kč/noc (max. 7 osob na apartmánu)

Příplatky na místě:
Závěrečný úklid apartmánu A: 20 EUR
Závěrečný úklid apartmánu B: 40 EUR
Pobytová taxa: 1,6 EUR na každou osobu starší 14 let.

Ceny jsou platné od začátku až do konce lyžařské sezóny 2020

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Termín:
upřesněte
Délka pobytu:
upřesněte
Destinace:
Rakousko
ApartmányStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)
Cena od 400 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím