Holandsko na lodi a na kole

Okolí Amsterdamu na kole s noclehem na lodi

Proběhnuté zájezdy

991
od 8.8.2017
do 17.8.2017
Poslední volná místa
10 dní
21 400 Kč

Projedeme se téměř po rovině v krajině nejlepších sýrů, květin, větrných mlýnů a samozřejmě vodních kanálů. Prohlédneme si nejzajímavější část Holandska v okolí Amsterdamu. Bude jen na vás, zda přesuny mezi zajímavými místy na trase absolvujete na palubě lodi či na kole po klidných cyklo-stezkách. V obou případech si prohlédneme nejen Amsterdam, ale také království sýrů Gouda, Utrecht s příjemnou atmosférou či historický Harlem. Cestou se budeme koupat v moři nebo v jezerech, ochutnáme sýry a dostatečně se budeme věnovati i jiným labužnickým činnostem včetně vyhlášené polopenze na lodi.

Holandsko na lodi a na koleVíce, než jakýkoliv popis Vám řekne naše video:

Program

1. den: Odjezd v podvečerních hodinách z Brna přes Prahu a Německo do Holandska.
2. den: Dopolední nalodění ve Vinkeveen. Vyrazíme na kole podél kanálu Kanaaldijk nebo řeky Vecht oblastí mnoha jezer do krásného Naardenu a dále po vnitřním moři na předměstí Amsterdamu.
3. den: Výlet na kole do severní části Amsterdamu až k poloostrovu Marken. Dále do přístavního města Volendam přes Monnickendam a zpět do Amsterdamu. Večerní prohlídka města a jeho vyhlášených čtvrtí červených luceren.
4. den: Prohlídka Amsterdamu, hlavního města vystavěného na vodě a přejezd do skanzenu větrných mlýnů v Zaanse Schans. Večerní Haarlem.
5. den: Prohlídka Haarlemu, možnost návštěvy nedaleké vysoušené oblasti – Polder – a přilehlého muzea. Etapa podél pobřeží přes letoviska Noordwijk, Katwijk k Leidenu – písečné duny, koupání v moři.
6. den: Návštěva královského Den Haagu nebo také Madurodamu – park miniatury Holandska nebo si zajedeme kousek na pláž a užijeme si moře. Nocleh v Goudě.
7. den: Prohlídka města sýrů Gouda a přejezd do Utrechtu. Možnost prodloužení etapy k větrným mlýnům v Kinderdijku na předměstí Rotterdamu.
8. den: Prohlídka Utrechtu – město se zajímavými dvouúrovňovými kanály a nábřežím a přejezd do Vinkeveenu na start našeho okruhu.
9. den: Předání lodi. Na kole do historického města Amersfoort. Naložení kol a odjezd zpět do ČR.
10. den: Polední příjezd do Brna.

Nocleh a strava

Nizozemí na lodi a na koleUbytování je zajištěno na lodi Classic pro 10 osob. Loď je vybavena čtyřmi oddělenými kaujatami, vždy pro dvě osoby. Dále zde najdeme dvě WC a dvě koupelny, obývací pokoj a kuchyň, kde Vám kapitán připraví chutnou polopenzi. Na lodi je posezení jak v obývacím pokoji, tak na palubě.
Během pobytu Vám bude připravena chutná polopenze. Snídaně je formou jednoduchého bufetu vždy s hlavním chodem (vajíčko, párek, topinky, pomazánky, apod.). K dispozici jsou teplé a studené nápoje, müsli, jogurt, sýry, salámy, něco sladkého). Večeře jsou tří chodové (polévka, hlavní chod a salát). Jídla připravujeme s českých zásob doplněných o kvalitní Holandské potraviny.
Během pobytu je možné si zakoupit české pivo.

Doprava

Dopravu zajišťujeme mikrobusem pro 8 klientů + řidič a kapitán v jedné osobě. Kola jsou přepraveny ve vacích v nákladním vleku.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 21 400 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu do Holandska mikrobusem pro 8 osob + řidič
  • 7x ubytování a pronájem kvalitní lodi pro 10 osob
  • 7x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře o třech chodech)
  • práci kapitána, řidiče a kuchaře v jedné osobě
  • pohonné hmoty pro loď, kotvení lodi, poplatky v přístavech, dálniční poplatky
  • pojištění CK proti úpadku, DPH a další výdaje cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje:

  • obědy a svačiny během dne
  • vstupné do navštívených objektů
  • další výdaje neuvedené v "cena zahrnuje".

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
8.8.2017 - 17.8.2017
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Holandsko
Mobilní dům, karavan, chatkaPolopenzeMikrobus
Cena 21 400 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím