Poreč s Luckou a Lenkou

Pobyt se cvičením vhodný i pro děti

Proběhnuté zájezdy

A311
od 10.6.2016
do 19.6.2016
Poslední volná místa
10 dní
4 900 Kč

Během pobytu budeme dvakrát denně zdravě cvičit a posilovat pod vedením instruktorek Lucky Křetinské a Lenky Kudělové Bednaříkové. Čeká Vás zajímavý program fakultativních výletů. Zájezd je velmi vhodný pro rodiny s malými dětmi pro které je také připraven program a hlídání během cvičení. Velmi blízko je také zcela nové aqua centrum.

IMG_5572Autobusový zájezd s možností vlastní dopravy do nejkrásnějšího koutu Istrie - Zelené laguny. Budete bydlet v praktických apartmánech s možností polopenze a k dispozici máte perfektní sportovní centrum, které využíváme pro naše cvičení. Čisté pláže jsou jen kousek od našeho ubytování. V ceně pobytu můžete využívat také bazén přímo na pláži. Poreč je na seznam kulturního dědictví UNESCO pro svou neopakovatelnou Chorvatskou atmosféru a krásnou baziliku. Na místní velké lodi se vypravíme na celodenní výlet s neomezenou konzumací vína a skvělým obědem. V jiný den, na stejné lodi také organizujeme taneční večírek s večerní návštěvou Poreče. Užijete si opravdový aktivní odpočinek a během pobytu uděláte také něco pro své zdraví.

Program

pátek - odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách
sobota - po příjezdu se projdeme po středisku, dáme kávičku a další drinky, a zahájíme dovolenou seznamovacím večírkem. V sobotu necvičíme.
neděle ráno- Vás Lenka protáhne pomocí lekce Chi - toning. Zahřejeme se v rytmech afrických bubnů, protáhneme i posílíme tělo pomocí variací z jógy, pilates, posílíme břicho a na závěr se nabijeme na celý den relaxací.
neděle večer - naše svaly prohřeje Lucka pomocí Interval Aerobiku. Střídavě budeme cvičit jednoduché krokové variace s posilováním celého těla, abychom se stále udrželi v kardio zátěži. Na závěr lekce posílíme břicho a protáhneme se, aby se naše těla těšily i na další lekce.
pondělí ráno- vyzkoušíme s Luckou cviky SM systému, tělo důkladně protáhneme a napřímíme pomocí elastických lan. Cvičení je vhodné pro všechny s bolestmi zad i pro ty, kteří chtějí zlepšit své držení těla.
pondělí večer - vyzkoušíme Cardio dance s Lenkou. Zatančíme si 2 aerobní bloky, kde rozvlníme své boky :-). Zbytek hodiny budeme posilovat velké svalové skupiny našeho těla. A samozřejmě si opět odpočineme při relaxaci a stretchingu.
úterý ráno- ráno se s Lenkou rozdýcháme a vyzkoušíme břišní, hrudní i podkličkové dýchání, natrénujeme pozdrav slunce i bojovníky a cvičení uzavřeme relaxací s vizualizací.
úterý večer - si dopřejeme volno a společně vyrazíme na večerní/noční návštěvu Poreče.
středa ráno- s Luckou přidáme další cviky ze sestavy SM systému a opět zkusíme naše těla trochu napřímit, protáhnout a posílit díky aktivaci spirálních svalových řetězců s využitím elastických lan.
středa večer- latino Dance aerobics s Lenkou. Zatančíme si na latinské rytmy asymetrickou choreografii a poté se protáhneme ve dvojcích.
čtvrtek ráno - Vás Lenka probudí pomocí lekce Chi - toning. Tělo rozpohybujeme v rytmech afrických bubnů, protáhneme i posílíme tělo pomocí variací z jógy, pilates, zaposilujeme břicho a na závěr se nabíjíme na celý den relaxací.
čtvrtek večer - Body Work, neboli dynamická posilovací hodina s Luckou naše těla pořádně prohřeje, a posilování s gumičkami naše svaly pěkně prověří.
pátek ráno - vyzkoušíme s Luckou balanční pomůcku Overball. Bude nám některé pohyby ulehčovat, jiné bude komplikovat, ale hlavně to bude zábavná a zajímavá změna.
pátek večer - závěrečné překvapení v podobě prodloužené lekce. Aneb párty Aerobic :-). Choreografie i posilování ve dvojcích. A na závěr pobytu také vzájemné protažení a masáž, při které naše těla budou chrochtat blahem. Tak neváhejte a přihlaste se!
sobota- dnes již necvičíme :-). Vyklízíme apartmány a čeká nás poslední den u moře. Večerní odjezd.
neděle - příjezd v dopoledních hodinách do Ostravy, Opavy.

Program je orientační - zejména ten cvičební. Upravíme ho na místě podle přání většiny klientů a jejich momentální fyzické kondici, počasí, apod.

Nocleh a strava

Apartmány se nacházejí na poloostrově u sportovního centra v resortu Zelená Laguna. Celý resort spravuje jedna společnost, proto máte možnost využívat bez omezení zázemí vedlejšího hotelu Delfín nebo kempu Zelena Laguna i Biela Uvala. V těchto kempech jsou Vám k dispozici pláže, bazény, sprchy na pláži nebo řada restaurací a barů. V hotelu si máte možnost dokoupit polopenzi nebo můžete využívat bazény hotelu nebo jeho animační program. Apartmány jsou postaveny v řadách vedle sebe a nad sebou. Vždy čtyři apartmány mají k sobě otočené terasy, což zpříjemňuje večerní posezení a zábavu. Apartmány jsou pro 4-5 osob. Páté místo doporučujeme obsazovat jen výjimečně a hodí se nejlépe pro malé děti. Najdeme zde dvě dveřmi oddělené ložnice. V jedné ložnici je velká manželská postel a v druhé ložnici jsou dvě samostatná lůžka. Žádné lůžko není patrové. Ložnice mají společnou kuchyňku s jídelnou a WC se sprchovým koutem. Z apartmánu vedou dvoje dveře na terasu (z ložnice a z kuchyně).

V apartmánech je k dispozici elektrický plotýnkový vařič, lednička a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu si můžete doobjednat polopenzi v nedalekém hotelu Delfín. Snídaně i večeře se zde podávají formou švédských stolů. Příplatek za polopenzi je 2000,- Kč/osobu a pobyt. Můžete si ale vařit v apartmánu nebo to kombinovat s večeří v některé z mnoha restaurací v okolí.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, barem a TV/videem. Vzdálenost z Ostravy je asi 850 km. Z Brna asi 670 km. Doprava z Ostravy trvá přibližně 12 hodin. Nabízíme nástupní místa na trase Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Brno, Mikulov. Autobus s námi bývá na místě a v případě zájmu s námi jezdí na výlety. Můžete samozřejmě cestovat i vlastním autem. Sleva za vlastní dopravu je 1000,- Kč.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena je 6 790 Kč

Cena zahrnuje:

 • dopravu do Poreče a zpět 7x ubytování v apartmánech. V základní ceně počítáme s plnou obsazeností 4 osob na apartmánu, pobytovou taxu 2x denně cvičení pod vedením profesionálních instruktorů Ivy Mojžíškové a Kamila Zasady (PL)
 • Delegát znalý místního prostředí. Delegát řeší různé problémy a dotazy na místě, organizuje výlety. DPH, pojištění CK proti úpadku a všemožné poplatky

Cena nezahrnuje:

 • Stravu - vlastní nebo polopenze za příplatek + 2 000 Kč
 • Komplexní pojištění léčebných výloh do zahraničí Allianz (+ 198 Kč)
 • Fakultativní výlety, jsou-li pořádány vše co není uvedeno pod "cena zahrnuje"

Příplatky:

 • Polopenze v hotelu Delfín: + 2 000 Kč
 • Komplexní pojištění
 • 3 osoby na apartmánu: + 1 500,- Kč/osobu

Slevy:

 • Vlastní doprava: -1 000 Kč
 • Děti do 6,99 let bez nároku na lůžko: -3 790 Kč
 • Děti do 11,99 let: -500 Kč
 • Necvičící osoby: -400 Kč
 • 5 osob na apartmánu: -500 Kč/osobu

slevy nelze sčítat

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
10.6.2016 - 19.6.2016
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Chorvatsko
HotelApartmányPolopenzeStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 4 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím