Poreč s Ivou a Kamilem

Rychlé i pomalé formy cvičení a výlety

Proběhnuté zájezdy

A312
od 1.7.2016
do 10.7.2016
Prázdninový termín
10 dní
7 900 Kč

V Poreči se můžete těšit na bohatý cvičební program rychlých i pomalých forem cvičení, lehkých tanečních choreografií a zdravého posilování, protahování i zasloužené relaxace. Naše cvičení je vhodné pro muže i ženy všech úrovní. Ve volném čase máte možnost dalšího sportovního vyžití jako je volejbal, stolní tenis, mořské kajaky, běhání nebo cyklistika s vypůjčeným kolem. Na zájezdu si užijete dostatek opalování a koupání v krásném moři a připravena je nabídka skvělých fakultativního výletů.

604-zapad-slunceAutobusový zájezd s možností vlastní dopravy do nejkrásnějšího koutu Istrie - Zelené laguny. Budete bydlet v praktických apartmánech s možností polopenze a k dispozici máte perfektní sportovní centrum, které využíváme pro naše cvičení. Čisté pláže jsou jen kousek od našeho ubytování. V ceně pobytu můžete využívat také bazén přímo na pláži. Poreč je na seznamu kulturního dědictví UNESCO pro svou neopakovatelnou Chorvatskou atmosféru a krásnou baziliku. Na místní velké lodi se vypravíme na celodenní výlet s neomezenou konzumací vína a skvělým obědem. V jiný den, na stejné lodi také organizujeme taneční večírek s večerní návštěvou Poreče. Užijete si opravdový aktivní odpočinek a během pobytu uděláte také něco pro své zdraví.

Program

pátek - odjezd ve večerních hodinách z nástupních míst
sobota - po příjezdu nás čeká informační schůzka a individuální prohlídka resortu. Někdo čas využije již ke koupání a slunění, jiný si dá rád dobrou kávu v některé z restaurací. Počkáme na uklizení apartmánů a nastěhujeme se. Večer už máme připravenou první hodinu uvítací dance party.
neděle - ranní hodinu povede Iva a můžete se těšit na klidné a ladné Port de bras. Celodenní opalování a koupání. Večer hodina s Kamilem - těšit se můžete na divoké latino. Po cvičení a po večeři se sejdeme na terase a pořádně poklábosíme.
pondělí - ranní hodinu povede Kamil, těšte se na pořádnou makačku a Total Body Workout. Celodenní opalování a koupání. Pro zájemce organizujeme vyjížďku na mořských kajacích podél pobřeží a na ptačí ostrov s koupáním na širém moři. Večer hodina s Ivou. Těšit se můžete na Jazz dance. Taneční večer s živou hudbou v místní restauraci.
úterý - ráno tradičně cvičíme :-), tentokrát bude na programu partner stretch s Ivou i Kamilem. Celodenní opalování a koupání. Pro zájemce pěší výlet (cca 15 minut) do místního nového aquaparku. Odpolední cvičení na téma house party s Kamilem. Večerní výlet vláčkem nebo při větším počtu autobusem do Poreče.
středa - ranní cvičení ve znamení potu a dřiny. Partner training tentokrát v silovém podání. Koupání a slunění nebo celodenní výlet lodí s českým výkladem a obědem do Vrsaru, Limského fjordu a Rovinje s koupáním ve Vrsaru a Rovinji. Odpoledne cvičení s Ivou - Dance white party. Pokračovat budeme na tanečním večírku v některém z hotelů.
čtvrtek - ranní cvičení Pilates. Koupání a slunění nebo možnost sportovního odpoledne při volejbale, stolním tenise nebo s vypůjčeným kolem. Večer cvičení Port de bras.
pátek - ranní cvičení Fat Burner. Celodenní slunění a koupání. Možnost řádění v nafukovacích překážkách na moři. Večerní závěrečné cvičení s překvapením. Večeře a party na lodi v Poreči s prohlídkou večerního města.
sobota - dnes již necvičíme :-). Vyklízíme apartmány a čeká nás poslední den u moře. Večerní odjezd.
neděle - příjezd v dopoledních hodinách do Ostravy.

Program je orientační - zejména ten cvičební. Upravíme ho na místě podle přání většiny klientů a jejich momentální fyzické kondici, počasí, apod.

Nocleh a strava

Apartmány se nacházejí na poloostrově u sportovního centra v resortu Zelená Laguna. Celý resort spravuje jedna společnost, proto máte možnost využívat bez omezení zázemí vedlejšího hotelu Delfín nebo kempu Zelena Laguna i Biela Uvala. V těchto kempech jsou Vám k dispozici pláže, bazény, sprchy na pláži nebo řada restaurací a barů. V hotelu si máte možnost dokoupit polopenzi nebo můžete využívat bazény hotelu nebo jeho animační program. Apartmány jsou postaveny v řadách vedle sebe a nad sebou. Vždy čtyři apartmány mají k sobě otočené terasy, což zpříjemňuje večerní posezení a zábavu. Apartmány jsou pro 4-5 osob. Páté místo doporučujeme obsazovat jen výjimečně a hodí se nejlépe pro malé děti. Najdeme zde dvě dveřmi oddělené ložnice. V jedné ložnici je velká manželská postel a v druhé ložnici jsou dvě samostatná lůžka. Žádné lůžko není patrové. Ložnice mají společnou kuchyňku s jídelnou a WC se sprchovým koutem. Z apartmánu vedou dvoje dveře na terasu (z ložnice a z kuchyně).

V apartmánech je k dispozici elektrický plotýnkový vařič, lednička a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu si můžete doobjednat polopenzi v nedalekém hotelu Delfín. Snídaně i večeře se zde podávají formou švédských stolů. Příplatek za polopenzi je 2000,- Kč/osobu a pobyt. Můžete si ale vařit v apartmánu nebo to kombinovat s večeří v některé z mnoha restaurací v okolí.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, barem a TV/videem. Vzdálenost z Ostravy je asi 850 km. Z Brna asi 670 km. Doprava z Ostravy trvá přibližně 12 hodin. Nabízíme nástupní místa na trase Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Brno, Mikulov. Autobus s námi bývá na místě a v případě zájmu s námi jezdí na výlety. Můžete samozřejmě cestovat i vlastním autem. Sleva za vlastní dopravu je 1000,- Kč.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena je 7900,- Kč

Cena zahrnuje:

 • Dopravu do Poreče a zpět
 • 7x ubytování v apartmánech. V základní ceně počítáme s plnou obsazeností 4 osob na apartmánu
 • pobytovou taxu
 • 2x denně cvičení pod vedením profesionálních instruktorů Ivy Mojžíškové a Kamila Zasady (PL)
 • Delegát znalý místního prostředí. Delegát řeší různé problémy a dotazy na místě, organizuje výlety.
 • DPH, pojištění CK proti úpadku a všemožné poplatky

Cena nezahrnuje:

 • Stravu - vlastní nebo polopenze za příplatek +2800 Kč
 • Komplexní pojištění léčebných výloh do zahraničí Allianz (+198 Kč)
 • Fakultativní výlety, jsou-li pořádány
 • Vše co není uvedeno pod "cena zahrnuje"

Příplatky:

 • Polopenze v hotelu Delfín: +2800,- Kč
 • Komplexní pojištění Allianz: +198,- Kč
 • 3 osoby na apartmánu: +1400,- Kč/osobu

Slevy:

 • Vlastní doprava: -1000,- Kč
 • Děti do 9,99 let: -900,- Kč
 • Necvičící osoby: -300,- Kč
 • 5 osob na apartmánu: -500,- Kč/osobu
Vybraný termín
Změnit
Termín:
1.7.2016 - 10.7.2016
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Chorvatsko
HotelApartmányPolopenzeStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 7 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím