Martinsicuro se cvičením

Palmová riviéra se cvičením pro ženy i rodiny s dětmi.

Proběhnuté zájezdy

A541
od 30.6.2017
do 9.7.2017
10 dní
7 390 Kč

Krásný bazén, skvělá rezidence, kousíček od moře s písečnou pláží. Dvakrát denně cvičení pod vedením instruktorky Jiřinky Bačové Skřivánkové. Během lekcí hlídání dětí. Široká nabídka výletů do Říma, okolních měst, horských vesnic i za turistikou v oblasti Grand Sasso.

Palmová riviéra se nachází na Jadranském pobřeží Itálie jižně od Rimini až po poloostrov Gargáno. Residence s bazénem se nachází jen kousek od čisté pláže s písečným pobřežím. Centrum města a procházky městem jsou také velmi blízko ubytování. Pro zájemce organizujeme celodenní výlet do Říma (za příplatek).Plánujeme turistiku s výstupem na nejvyšší horu Apenin Grand Sasso (2912 m n.m.) s grilováním čerstvého masa na obrovské louce v přírodě. Dětem připravíme soutěž ve stavění hradů z písku, snadné cvičení, malování a další hry, během kterých si budete moci v klidu zacvičit. V dosahu máme další možnosti zábavy, jako je aquapark, inline bruslení, jogging, apod. Na závěr pobytu organizujeme závěrečný večírek na pláži. Užijete si opravdový aktivní odpočinek a během pobytu uděláte také něco pro své zdraví.

Program

pátek - odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst. Trasa přes Vídeň, Graz, Tarvisio, Benátky, Bolognu do Martinsicura.
sobota - příjezd v ranních hodinách na ubytování. Dopoledne strávíme prohlídkou městečka a opalováním. Počkáme na předání apartmánů a ubytujeme se. Večer nás čeká první protahovací cvičení jógy.
neděle - ranní cvičení Jóga + balance. Seznámíme se s plážemi, užijeme si první moře a opalování. Podíváme se po městečku Martinsicuro. Zkrátka strávíme krásný slunečný den. Večer se pořádně zpotíme díky Deep Work. Poklábosíme na uvítacím večírku u bazénu.
pondělí - ráno nás čeká lekce Slow Body. Možnost vyrazit na půldenní výlet s ochutnávkou sýrů, salámů a dalších místních specialit. Odpoledne cvičení Tabata training.
úterý - ranní hodina s jógou u moře. Během dne se budeme opalovat a koupat na krásné písečné pláži. Pro zájemce je zde plážový volejbal. Děti si vyzkouší stavby z písku na pláži. Odpoledne nás čeká hodina Deep Worku. Večerní procházka městem s ochutnávkou Italské zmrzliny :-) Pro zájemce celodenní výlet do Říma (za příplatek).
středa - volný den. Plánujeme turistiku s výstupem na nejvyšší horu Apenin Grand Sasso (2912 m n.m.) s grilováním čerstvého masa na obrovské louce v přírodě. Po návratu pro zájemce hodina Aero-body-interval.
čtvrtek - ranní hodina Chitoningu. Během dne si odpočineme na pláži. Dětem připravíme soutěž ve stavění hradu z písku, které si vyzkoušeli první dny. Večerní hodina Dance aerobiku.
pátek - ráno budeme cvičit dance jógu. Během dne můžeme vyrazit na některý z půldenních výletů (historie, ochutnávky, aquapark, apod.) nebo se budeme věnovat plážovým aktivitám. Odpolední závěrečná hodina Disco dance show. Závěrečný večírek na pláži.
sobota - dnes již necvičíme. Čeká nás vyklizení apartmánů a celodenní pobyt u moře. Ve večerních hodinách nás vyzvedne autobus a přepraví nás přes Itálii a Rakousko do České republiky.
neděle - příjezd do nástupních míst v dopoledních hodinách.

Během cvičebních hodin pro Vás máme zajištěno hlídání dětí ! Pro děti bude připraven také zábavný program během pobytu.

Nocleh a strava

Oblast Villa Rosa di Martinsicuro. Ubytování je zajištěno v individualně klimatizovaných apartmánech:
BILO 4 - pro max. 4 osoby má asi 38 m, ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s kuchyňským koutkem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
TRILO 6 - pro max. 6 osob má asi 45m2, ložnice s manželskou postelí, další menší ložnice s palandou, obývací místnost s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a kuchyňským koutem. Tento apartmán je zahrnutý v základní ceně.
TRILO 6S - apartmán superior pro max. 6 osob je jako TRILO 6, ale má 50 m, v menší ložnici 2 samostatná lůžka a prostornější balkon s výhledem na bazén.

V apartmánech máme k dispozici elektrický plotýnkový vařič, ledničku a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu je možné doobjednat snídaně nebo i večeře. Snídaně formou švédských stolů. Cena je 150 Kč/den. Večeře je servírovaná se salátovým bufetem. Cena 450 Kč. V ceně večeře je voda a rozlévané víno.
Pobyt je možné také kombinovat formou vlastního vaření a stravování v místních restauracích, kterých je v oblasti dostatek.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, barem a TV/videem. Vzdálenost z Ostravy je asi 1300 km. Z Brna asi 1100 km. Doprava z Brna trvá přibližně 17 hodin.
Nástupní místo Kroměříž, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov
Autobusové linky rozvážejí klienty také do jiných resortů na trase. Počítejte s prostoji, které se dopravce vždy snaží minimalizovat. U velkých skupin jsme schopni zajistit dopravu vlastním autobusem bez svozů ostatních klientů. V případě zájmu je možné s námi cestovat i vlastním autem. Sleva za vlastní dopravu je 1000,- Kč.

Cena

Základní cena: 7390,- Kč
2017. Záloha 50 % při sepsání smlouvy. Zbývající doplatek se platí měsíc před odjezdem na zájezd.

Za své peníze získáte:

 • 7x ubytování v apartmánu TRILO 6 zaplněného šesti osobami
 • závěrečný úklid apartmánů
 • doprava autobusem
 • pobytová taxa
 • spotřeba energií
 • pronájem cvičební plochy
 • delegát v místě pobytu
 • DPH a pojištění CK proti úpadku dle zákona

Budete si muset zajistit či dokoupit:

 • stravu
 • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B 240 Kč
 • fakultativní výlety
 • vratná kauce 100 EUR/apartmán

Slevy:

 • vlastní doprava: -1000 Kč
 • děti do 9,99 let: -500 Kč

Příplatky:

 • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B 240 Kč
 • Snídaně: +150 Kč/den (1050 Kč/týden)
 • Večeře: +450 Kč/den (3150 Kč/týden)
 • Apartmán BILO pro 4 osoby: 900 Kč/osobu
 • Apartmán TRILO S pro 6 osob: 400 Kč/osobu

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
30.6.2017 - 9.7.2017
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
ApartmányPolopenzeSnídaněStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 7 390 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím