Martinsicuro a tanec

Palmová riviéra pro tančení skupinu z Plzně

Proběhnuté zájezdy

A541
od 30.6.2017
do 9.7.2017
10 dní
7 390 Kč
A541
od 6.7.2018
do 15.7.2018
10 dní
8 200 Kč

Krásný bazén, skvělá rezidence, kousíček od moře s písečnou pláží. Dvakrát denně trénink tance pod vedením Petry Parvoničové. Během lekcí hlídání dětí. Široká nabídka výletů do Říma, okolních měst, horských vesnic i za turistikou v oblasti Grand Sasso.

palmova-riviera-aerobikPalmová riviéra se nachází na Jadranském pobřeží Itálie jižně od Rimini až po poloostrov Gargáno. Residence s bazénem se nachází jen kousek od čisté pláže s písečným pobřežím. Centrum města a procházky městem jsou také velmi blízko ubytování. Pro zájemce organizujeme celodenní výlet do Říma (za příplatek).Plánujeme turistiku s výstupem na nejvyšší horu Apenin Grand Sasso (2912 m n.m.) s grilováním čerstvého masa na obrovské louce v přírodě. Dětem připravíme soutěž ve stavění hradů z písku, snadné cvičení, malování a další hry, během kterých si budete moci v klidu zacvičit. V dosahu máme další možnosti zábavy, jako je aquapark, inline bruslení, jogging, apod. Na závěr pobytu organizujeme závěrečný večírek na pláži. Užijete si opravdový aktivní odpočinek a během pobytu uděláte také něco pro své zdraví.

Program

pátek - odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst. Trasa přes Plzeň, Mnichov, Brenner, Bolognu do Martinsicura.
sobota - příjezd v ranních hodinách na ubytování. Dopoledne strávíme prohlídkou městečka a opalováním. Počkáme na předání apartmánů a ubytujeme se. Večer nás čeká první lekce tance.
neděle - ranní hodina tance. Seznámíme se s plážemi, užijeme si první moře a opalování. Podíváme se po městečku Martinsicuro. Zkrátka strávíme krásný slunečný den. Večerní hodina tance. Poklábosíme na uvítacím večírku u bazénu.
pondělí - ráno nás další pěkná hodina. Možnost vyrazit na půldenní výlet s ochutnávkou sýrů, salámů a dalších místních specialit. Odpolední hodina tance.
úterý - ranní hodina tance u moře. Během dne se budeme opalovat a koupat na krásné písečné pláži. Pro zájemce je zde plážový volejbal. Děti si vyzkouší stavby z písku na pláži. Odpoledne nás čeká taneční hodina. Večerní procházka městem s ochutnávkou Italské zmrzliny :-) Pro zájemce celodenní výlet do Říma (za příplatek).
středa - volný den. Plánujeme turistiku s výstupem na nejvyšší horu Apenin Grand Sasso (2912 m n.m.) s grilováním čerstvého masa na obrovské louce v přírodě. Po dohodě s delegátkou může být i jiný výlet. Po návratu další tančení.
čtvrtek - ranní tanec. Během dne si odpočineme na pláži. Večerní tanec.
pátek - ráno budeme tančit. Během dne můžeme vyrazit na některý z půldenních výletů (historie, ochutnávky, aquapark, apod.) nebo se budeme věnovat plážovým aktivitám. Odpolední závěrečná taneční hodina. Závěrečný večírek na pláži.
sobota - dnes již necvičíme. Čeká nás vyklizení apartmánů a celodenní pobyt u moře. Ve večerních hodinách nás vyzvedne autobus a přepraví nás přes Itálii a Německo do České republiky.
neděle - příjezd do nástupních míst v dopoledních hodinách.

Nocleh a strava

Oblast Villa Rosa di Martinsicuro. Ubytování je zajištěno v individualně klimatizovaných apartmánech:
BILO 4 - pro max. 4 osoby má asi 38 m, ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s kuchyňským koutkem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. Celkem máme k dispozici 6 apartmánů.
TRILO 6S - apartmán superior pro max. 6 osob, má asi 50 m, ložnice s manželskou postelí, další menší ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a kuchyňským koutem, prostornější balkon s výhledem na bazén.

V apartmánech máme k dispozici elektrický plotýnkový vařič, ledničku a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu je možné doobjednat snídaně nebo i večeře. Snídaně formou švédských stolů. Cena je 150 Kč/den. Večeře je servírovaná se salátovým bufetem. Cena 450 Kč. V ceně večeře je voda a rozlévané víno.
Pobyt je možné také kombinovat formou vlastního vaření a stravování v místních restauracích, kterých je v oblasti dostatek.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, barem a TV/videem. Vzdálenost z Plzně je asi 1300 km. Doprava z Plzně trvá přibližně 17 hodin.

Pojedeme společně s dalšími klienty jiné cestovní kanceláře. Počítejte s tím, že cestou můžeme zastavovat ještě v jiné rezidenci. Zajížďka nás nebude příliš zdržovat.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 8 200 Kč
Při sepsání cestovní smlouvy se platí záloha ve výši 50 % celkové ceny zájezdu. Zbývající doplatek se platí měsíc před odjezdem na zájezd.

Za své peníze získáte:

 • 7x ubytování v apartmánu BILO 4 zaplněného čtyřmi osobami
 • závěrečný úklid apartmánů
 • doprava autobusem z Plzně a zpět
 • pobytová taxa
 • spotřeba energií
 • pronájem cvičební plochy
 • delegátka v místě pobytu
 • DPH a pojištění CK proti úpadku dle zákona

Budete si muset zajistit či dokoupit:

 • stravu
 • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B
 • fakultativní výlety
 • ubytovatel může vyžadovat vratnou kauci za apartmán (100 EUR).

Příplatky:

 • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B
 • Snídaně: + 150 Kč/den (1 050 Kč/týden)
 • Večeře: + 450 Kč/den (3 150 Kč/týden)
 • Apartmán TRILO S pro 6 osob: sleva 800 Kč/osobu (k dispozici jen jeden apartmán).

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
30.6.2017 - 9.7.2017
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
ApartmányPolopenzeSnídaněStrava z vlastních zásobAutobus
Cena 7 390 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím