Maďarsko s Fitcaffé

Cvičení v termálních lázních

Proběhnuté zájezdy

A112
od 24.9.2020
do 27.9.2020
STOP - vyprodáno
4 dny
4 500 Kč

Motivující, odpočinkový a moc příjemný pobyt v termálních lázních Hajduszoboszló - největším lázeňském komplexu v Evropě - s Vaším oblíbeným Fitcaffé pod vedením Honzy Jaroše.

hajduszoboszloTermální lázně
Kryté termální lázně jsou otevřené po celý rok od 7 do 19 hodin. Složení vody je identické ve všech termálních bazénech, jediným rozdílem je její teplota. Nahnědlá barva vody je způsobena obsahem jódu a ostatních minerálních látek, což je také příčinou toho, proč termální voda bývá nazývána „tekutým zlatem”. Doporučená doba pro koupání v termálních bazénech je 20 minut. Koupání může být opakováno denně s individuálně řízenými přestávkami. V termálních lázních můžete kromě lékařského dohledu požádat o kompletní terapeutický balíček.
Plaž
Bazény rozmístěné v parku o rozloze 30 hektarů jsou otevřené od 1. května do 30. září. Komplex 13 bazénů je mezi návštěvníky velmi oblíben a nabízí příjemné zážitky se širokým výběrem pro všechny věkové kategorie. Nejžhavější novinku pláže představuje bazén „Pobřeží Středozemního moře”, který je největším plaveckým bazénem ve střední Evropě. Středomořská atmosféra je zaručena písečnou pláží, pirátskými loděmi, majákem a řadou palem.
Aquapark
Aquapark se nachází na pláži, pro vstup je vyžadována jednotlivá vstupenka. Našim návštěvníkům starším 12 let v našem skluzavkovém parku nabízíme 9 typů obřích skluzavek (čtyřdráhová závodní skluzavka, kamikadze, tobogán, „černá díra”, divoká řeka, gigantická skluzavka, Niagara, „velká díra” a twister). Pro děti mladší 10 let nabízíme miniskluzavky, vodní hrad a proudící řeku. Děti starší 10 let mohou vyzkoušet obří skluzavky pouze s prohlášením o souhlasu rodičů. Doprovázející rodiče nebo členové rodiny dostanou pásky na ruku se sníženou cenou.
Aqua-Palace
Kryté lázně Aqua-Palace vítají všechny členy rodiny po celý rok. Exkluzivní lázeňské bazény vodního světa připomínají různá období a místa: tropickou lázeň, lázeň v ledové jeskyni, lázeň v kině, termální lázeň Pávai, lázeň Ganges, románskou lázeň, mořskou lázeň a lázeň v jeskyni.
V části dětského světa vítají batolata bazény pro miminka a rodinné bazény, roztomilé figurky zvířat a skluzavky. Jejich celodenní zábava je zaručena hrací místností a hracím domem pro děti. Přebalovací místnost, kojící místnost a místnost pro odpočinek dětí nabízí našim hostům absolutní komfort. Vodní palác navíc k ostatním službám nabízí rozsáhlou řadu wellness služeb: sauna, solárium, masáže, soukromé lázně, relaxační pokoje.

Pro sportovní fanoušky nabízíme plavecké bazény, surfování ve stoje, squash a ostatní fitness služby.

Program

čtvrtek: Odjedeme v nočních hodinách z Ostravy přes Slovensko do Maďarska.
pátek: Přijedeme do lázní, návštěva lázní, večerní lekce bodywork s Honzou (60 min).
sobota: Ranní hodina jógy s Pájou (90 min), návštěva lázní a města, večerní lekce Port De Bras s Honzou (60 min).
neděle: Opustíme ubytování a můžeme si ještě užít půl dne v lázních nebo individuální volno s nákupy. Poté vyrazíme na cestu zpět do ČR po stejné trase. Předpokládáme příjezd v nočních hodinách do Ostravy.

Nocleh a strava

Ubytování je zajištěno v apartmánovém hotelu v těsné blízkosti termálních lázní Hajduszoboszlo. Pokoje jsou pro 2-4 osoby. V každém pokoji je k dispozici WC, sprchový kout, kuchyňka pro nenáročné vaření, balkón.

Stravování zajištěno nemáme. Každý si uvaří, co si jeho tělo žádá nebo se můžete stravovat v některém z mnoha stravovacích zařízeních v okolí.

Doprava

Doprava je zajištěna autobusem, minibusem nebo mikrobusem - podle počtu přihlášených účastníků.
Odjezdová místa:

 • Ostrava,
 • Bílovec,
 • Hranice na Moravě,
 • Olomouc,
 • Prostějov,
 • Přerov,
 • Kroměříž,
 • Vyškov,
 • Brno.

Důležité informace

Stránky lázeňského komplexu: https://www.hungarospa.hu/
Zájezd se koná při minimálním počtu 16 osob.
V případě problémů s bezpečností Covid-19 vracíme celou zaplacenou zálohu!

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 4 500 Kč

Cena zahrnuje:

 • dopravu z/do Ostravy
 • 2x ubytování v apartmánovém hotelu
 • cvičební pod vedením Honzy a Páji Jarošových
 • pronájem cvičebního sálu v termálních lázních
 • služby průvodce, cestovní kanceláře, DPH

Cena nezahrnuje:

 • stravování (vlastní nebo v restauracích)
 • vstupné do termálních lázní (4000 HUF/den = 300 Kč)
 • pojištění na cesty Turista

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
24.9.2020 - 27.9.2020
Délka pobytu:
4 dny
Destinace:
Maďarsko
ApartmányStrava z vlastních zásobAutobusMikrobusMinibus
Cena 4 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím