Kruhový trénink v Itálii

Posilování a základní aerobik v Itálii

Proběhnuté zájezdy

A542
od 30.6.2017
do 9.7.2017
10 dní
7 390 Kč

Cvičební pobyt v krásné rezidenci s bazénem na písečné pláži s vyhlášenou palmovou riviérou v Martinsicuru. Pobyt určený pro samostatné cvičící, ale také pro matky s dětmi, kamarádky nebo páry či celé rodiny. Po celou dobu pobytu je zajištěný program pro děti, během hodin můžete využít hlídání. Dvě instruktorky Lucka a Kája si rozdělí své hodiny a užijete si opravdu skvělý cvičební týden. Během dne se můžete opalovat, nebo vyrazit třeba na in-line. Podmínky jsou zde skvělé. Organizujeme také řadu pěkných výletů do okolí, takže nudit se rozhodně nebudeme.

Palmová riviéra se nachází na Jadranském pobřeží Itálie jižně od Rimini až po poloostrov Gargáno. Residence s bazénem se nachází jen kousek od čisté pláže s písečným pobřežím. Centrum města a procházky městem jsou také velmi blízko ubytování. Pro zájemce organizujeme celodenní výlet do Říma (za příplatek).Plánujeme turistiku s výstupem na nejvyšší horu Apenin Grand Sasso (2912 m n.m.) s grilováním čerstvého masa na obrovské louce v přírodě. Dětem připravíme soutěž ve stavění hradů z písku, snadné cvičení, malování a další hry, během kterých si budete moci v klidu zacvičit. V dosahu máme další možnosti zábavy, jako je aquapark, inline bruslení, jogging, apod. Na závěr pobytu organizujeme závěrečný večírek na pláži. Užijete si opravdový aktivní odpočinek a během pobytu uděláte také něco pro své zdraví.

Program

pátek - odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst. Trasa přes Vídeň, Graz, Tarvisio, Benátky, Bolognu do Martinsicura.
sobota - příjezd v ranních hodinách na ubytování. Dopoledne strávíme prohlídkou městečka a opalováním. Počkáme na předání apartmánů a ubytujeme se. Večer nás čeká protažení s Luckou - Powerjóga stretch.
neděle - ranní bodystyling s Kájou. Seznámíme se s plážemi, užijeme si první moře a opalování. Podíváme se po městečku Martinsicuro. Zkrátka strávíme krásný slunečný den. Večer kardio dance s Luckou. Poklábosíme na uvítacím večírku u bazénu.
pondělí - ráno skvělý bodybalance s Luckou. Fakultativně možnost vyrazit na půldenní výlet s ochutnávkou sýrů, salámů a dalších místních specialit. Odpoledne total bodywork s Kájou. Dnes se chystáme korzovat do města.
úterý - ranní hodina bodystyling s Kájou. Během dne se budeme opalovat a koupat na krásné písečné pláži. Pro zájemce je zde plážový volejbal. Děti si vyzkouší stavby z písku na pláži. Odpoledne nás čeká Kruháček & Tabata training s Luckou. Večerní procházka městem s ochutnávkou Italské zmrzliny :-) Pro zájemce dnes organizujeme celodenní výlet do Říma (za příplatek).
středa - volný den. Plánujeme turistiku s výstupem na nejvyšší horu Apenin Grand Sasso (2912 m n.m.) s grilováním čerstvého masa na obrovské louce v přírodě. Kdo bude chtít, je tu možnost cvčení s Lucku. Hodina "na přání".
čtvrtek - ranní hodina Total body workout s Luckou. Během dne si odpočineme na pláži. Dětem připravíme soutěž ve stavění hradu z písku, které si vyzkoušeli první dny. Stavět mohou i dospěláci. Večerní hodina Dance s Kájou.
pátek - ráno budeme Partner training s Luckou a Kájou. Během dne můžeme vyrazit na některý z půldenních výletů (historie, ochutnávky, aquapark, apod.) nebo se budeme věnovat plážovým aktivitám. Odpolední závěrečná hodina double dance s Luckou a Kájou. Závěrečný večírek na pláži.
sobota - dnes již necvičíme. Čeká nás vyklizení apartmánů a celodenní pobyt u moře. Ve večerních hodinách nás vyzvedne autobus a přepraví nás přes Itálii a Rakousko do České republiky.
neděle - příjezd do nástupních míst v dopoledních hodinách.

Během cvičebních hodin pro Vás máme zajištěno hlídání dětí ! Pro děti bude připraven také zábavný program během pobytu.

Nocleh a strava

Oblast Villa Rosa di Martinsicuro. Ubytování je zajištěno v individualně klimatizovaných apartmánech:
BILO 4 - pro max. 4 osoby má asi 38 m, ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s kuchyňským koutkem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
TRILO 6 - pro max. 6 osob má asi 45m2, ložnice s manželskou postelí, další menší ložnice s palandou, obývací místnost s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a kuchyňským koutem. Tento apartmán je zahrnutý v základní ceně.
TRILO 6S - apartmán superior pro max. 6 osob je jako TRILO 6, ale má 50 m, v menší ložnici 2 samostatná lůžka a prostornější balkon s výhledem na bazén.

V apartmánech máme k dispozici elektrický plotýnkový vařič, ledničku a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu je možné doobjednat snídaně nebo i večeře. Snídaně formou švédských stolů. Cena je 150 Kč/den. Večeře je servírovaná se salátovým bufetem. Cena 450 Kč. V ceně večeře je voda a rozlévané víno. Pobyt je možné také kombinovat formou vlastního vaření a stravování v místních restauracích, kterých je v oblasti dostatek.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, barem a TV/videem. Vzdálenost z Ostravy je asi 1300 km. Z Brna asi 1100 km. Doprava z Brna trvá přibližně 17 hodin. Nástupní místo Kroměříž, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov Autobusové linky rozvážejí klienty také do jiných resortů na trase. Počítejte s prostoji, které se dopravce vždy snaží minimalizovat. U velkých skupin jsme schopni zajistit dopravu vlastním autobusem bez svozů ostatních klientů. V případě zájmu je možné s námi cestovat i vlastním autem. Sleva za vlastní dopravu je 1000,- Kč.

Cena

Základní cena: 7390,- Kč
Záloha 50 % při sepsání smlouvy. Zbývající doplatek se platí měsíc před odjezdem na zájezd.

Za své peníze získáte:

 • 7x ubytování v apartmánu TRILO 6 zaplněného šesti osobami
 • závěrečný úklid apartmánů
 • doprava autobusem
 • pobytová taxa
 • spotřeba energií
 • pronájem cvičební plochy
 • delegát v místě pobytu
 • DPH a pojištění CK proti úpadku dle zákona

Budete si muset zajistit či dokoupit:

Slevy:

 • vlastní doprava: -1000 Kč
 • děti do 9,99 let: -500 Kč

Příplatky:

 • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B 240 Kč
 • Snídaně: +150 Kč/den (1050 Kč/týden)
 • Večeře: +450 Kč/den (3150 Kč/týden)
 • Apartmán BILO pro 4 osoby: 900 Kč/osobu
 • Apartmán TRILO S pro 6 osob: 400 Kč/osobu

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
30.6.2017 - 9.7.2017
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
ApartmányPolopenzeSnídaněStrava z vlastních zásobAutobus
Cena 7 390 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím