Proběhnuté zájezdy

VLA591
od 16.9.2016
do 25.9.2016
Svátek v zájezdu
10 dní
9 500 Kč

Ostrov Elba si Vás získá písčitými i oblázkovými plážemi, vklíněnými mezi strmé svahy porostlé voňavou macchií. Stylová přístavní městečka, pohádkové horské vesničky, majestátní Portoferraio s Napoleónovým exilovým sídlem. Hlavní náplní tohoto zájezdu je cvičení jógy pod vedením zkušené instruktorky. Jsou pro Vás připraveny i další sportovní a pohybové aktivity - turistika, nordic walking nebo cyklistika. V rámci zájezdu máme připraveny i poznávací výlety po ostrově.

elba-joga-na-plaziJedná se o zájezd pro aktivní jedince i pro ty, kteří si jen chtějí prodloužit léto. Akce je vhodná pro každého - bez rozdílu věku. Klienty jsou rodiny s dětmi, mladí i senioři. Ubytování je v malebné a klidné části ostrova, v zátoce Lacona.

Program

Jedná se o pobytový zájezd se cvičením jógy, případně dalšími aktivitami, které budeme provozovat podle zájmu účastníků zájezdu. Přesný program tedy není předem naplánován a bude záviset na Vašem zájmu.

Cvičení jógy:
Cvičení probíhá pod vedením zkušených instruktorek jógy z Jógaklubu Prostějov - Mgr. Dany Lutonské, Ing. Ivy Kučerové a Ing. Věry Nevrlé.
Pro zájemce o vycházky probíhá výuka techniky nordic walkingu pod vedením zkušeného lektora.
Při zájmu minimálně 10 osob o cyklistický program s průvodcem, je možné objednat vlek na kola, za příplatek 1500 Kč na osobu.
Pro zájemce o vyzkoušení a zapůjčení elektrokola - zařídíme za příplatek u zkušeného prodejce (nutné nahlásit včas).
Pro zájemce je možné zajistit mořské kajaky a program s instruktorem.

Nocleh a strava

Ubytování:
V plně vybaveném kempu u moře, situovaném uprostřed jižního pobřeží ostrova - ideální místo pro všechny cyklo etapy. Kemp se rozkládá v borovicovém háji, který i v horkých dnech zaručuje stín. V blízkosti je písečná pláž Lacona s postupným přístupem do moře (vhodné pro děti). Kemp má vlastní bazén, hřiště pro děti (nafukovací hrady aj. atrakce). V kempu je obchod, restaurace, wi-fi připojení, moderní sociální zařízení.
elba-ubytovani
Je zde také možnost spaní ve zděných bungalovech. Jsou to malé domky s vlastní terasou, která umožňuje příjemné večerní posezení. Každý domek je rozdělený na 2 samostatné jednotky s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, lednicí, veškerým nádobím, mikrovlnou troubou. Jedna polovina je komfortní pro 2 osoby (samostatná ložnice), ve druhé půlce je ložnice (2 osoby) + v obytné části je rozkládací lůžko pro 1 dospělou osobu (případně 2 děti). Obě poloviny domku se po odsunutí dělící stěny dají spojit v jeden celek (pro velké rodiny a dobré přátelé). Vznikne tím pádem domek s 2 samostatnými ložnicemi, 2x sociální zařízení, společenská místnost s kuchyňkou a společná terasa.
Půdorys bungalovů (levá část = 2 osoby, pravá část = 3 osoby).

Doprava

Doprava je zajištěna pohodlným zahraničním autobusem s klimatizací, WC, barem, TV-videem. Nástupní místa na trase Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena ve stanu: 9 500 Kč
Základní cena v plně obsazeném bungalovu (5 osob): 11 400 Kč
(upřesníte v poznámce při rezervaci)

Příplatky:

 • doprava kola v cyklovleku (min. 10 osob): + 1 500 Kč
 • neobsazené lůžko v bungalovu: + 2 500 Kč

Cena zahrnuje:

 • Ubytování, ubytovaní v bungalovech mají v ceně povlečení i závěrečný úklid.
 • Doprava autobusem,
 • trajekt na ostrov,
 • rozšířená polopenze,
 • 2x denně cvičení jogy,
 • 2x výlet po ostrově,
 • 1x návštěva hlavního města Portoferraia,
 • průvodce, informační materiály, DPH a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

 • Cestovní pojištění,
 • ručníky,
 • vstupné do památek a lanovka na nejvyšší vrchol Monte Capanne,
 • vše ostatní, co není uvedeno v "Cena zahrnuje".

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
16.9.2016 - 25.9.2016
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Itálie (vč. Sardinie, Elba)
ApartmányPod stanemPolopenzeAutobus
Cena 9 500 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím