FUN&SUN Family Comfort Beach *****

Sportovní řádění pro rodiny s dětmi s ultra all inclusive

Proběhnuté zájezdy

A831
od 5.5.2021
do 12.5.2021
8 dní
14 900 Kč

Hodláme si pořádně užít začátek léta v Turecku. Rodinky s dětmi vyráží do oblasti Kemer, kde máme v parádním hotelu zajištěné ubytování s all inclusive programem, spoustu dětských atrakcí, animační program pro děti i pro dospělé, zkrátka zábavu pro celou rodinu. Vyzkoušíte lukostřelbu, šipky, stolní tenis, tenis, plavání a další vodní sporty. Bude sranda...

+18 lunchKemer - přímořské letovisko v Turecku na pobřeží Středozemního moře. Nachází se 40 km od letiště Antalye. Oblast je známá teplým a suchým počasím a teplým mořem. V okolí se nachází krásné vápencové hory a řada národních parků. Určitě zorganizujeme nějakou túru.
Pláže jsou v této oblasti písečné s jemným pískem. Místy se mohou objevit oblázky. Vstup do moře je pozvolný.

Co vše máme v ceně našeho ultra all inclusive programu ?

 • turecké lázně, saunu, páru
 • dva venkovní a jeden vnitřní bazén, tobogány
 • snídaně, obědy, večeře formou švédských stolů
 • čerstvý juice z pomerančů ke snídani
 • snack během dne, zmrzlina během dne, palačinky během dne
 • 1x týdně a la carte restauraci
 • fitness centrum, tenisové kurty, WiFi internet
 • lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, kavárna, shisha bar, disko bar
 • alkoholické i nealkoholické nápoje během celého dne, v některých barech 24h

Program

Úterý - ideální termín pro vyřízení PCR testu ve Vašem městě
Středa - dopolední transfer mikrobusem CK na letiště ve Vídni. Plánovaný odlet je ve 14:55. Přílet do Antálye v 18:35 místního času. Čeká nás transfer do hotelu, večeře a začátek all inclusive programu.
Čtvrtek - úterý - užijeme si krásnou dovolenou s dětmi, dětská hřiště, koupání v moři a v bazénech, animační programy, sportovní aktivity, různá představení, ale také sport. A samozřejmě bohatá nabídka all inclusive.
Středa - snídaně, transfer na letiště v Antályi. Plánovaný odlet 12:05. Přílet do Vídně 14:05 místního času. Transfer z letiště ve Vídni do nástupních míst na Moravě.

Letový řád se může změnit v závislosti na oznámení letecké společnosti.

Nocleh a strava

hotel FUN&SUN FAMILY Comfort Beach *****
Hotel se nachází přímo na písečné pláži v obci Göynük, asi 6 km od Kemeru. V rezortu jsou k dispozici dva venkovní bazény. Jeden s několika dětskými tobogány. Ručníky i lehátka jsou u bazénu zdarma. V celém areálu hotelu je WiFi připojení zdarma. Využívat můžeme celou řadu sportovních aktivit, ale zejména úžasné zázemí pro děti - dětská hřiště, tobogány, herny, animační program pro děti a sportovní aktivity pro děti.

Pokoj Garden Standard Double Room 2+1 nebo 2+2
Pokoj má rozlohu asi 23 m2. V pokoji se nachází manželská postel, dále oddělená jednolůžková postel a rozkládací gauč. V pokoji je koupelna, balkón, minibar, trezor, TV, klimatizace. Koupelna je vybavena fénem, k dispozici jsou ručníky, toaletní papír, toaletní potřeby a další standartní služby hotelového pokoje.

Stravování je zajištěno formou ultra all inclusive programu
Snídaně, obědy, večeře formou bufetu. K dispozici dětské menu. Během dne neomezená konzumace místních alkoholických i nealkoholických nápojů. Program all inclusive zahrnuje také konzumaci 1x týdně v místní a la carte restauraci, řadu ochutnávek v průběhu dne, sportovní a animační program.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnutá letecká doprava. Odletové letiště je Vídeň. Příletové letiště je Antalya. Přesný letový řád je uveden v programu výše a bude definitivně upřesněn v závěrečných informacích na cestu.
Na odletové letiště organizujeme svoz našim mikrobusem pro 8 klientů. Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku svozových míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Nástupní místo zvolte v přihlášce na zájezd v rolovacím menu. Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. Čtrnáct dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, která obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.
Vlastní doprava na odletové letiště je možná. Standartní letenka zahrnuje 20 kg zavazadlo, jedno příruční zavazadlo, bez možnosti výběru svého sedadla v letadle (bude přiděleno automaticky systémem). V letadle není poskytováno občerstvení. Lze zajistit za příplatek.

Důležité informace

Rezervace bez rizika
Znamená, že v okamžiku rezervace zájezdu uhradíte pouze zálohu ve výši 1.000 Kč/osobu. Tři měsíce před odjezdem se platí záloha na zájezd do 50 % ceny zájezdu. Zbytek do plné ceny zájezdu doplatíte až měsíc před odjezdem na zájezd. Dle všeobecných obchodních podmínek můžete zájezd zrušit bez poplatku až do doby 30 dní před odletem (srovnejte s konkurencí).
Počasí:
Lokální informace o počasí najdete zde..
Covid-19:
Informace o možnostech a podmínkách cestování najdete zde.. Aktuálně není v Turecku žádná karanténa, ani jiné cestovatelské překážky. Stačí absolvovat standartní PCR test před odletem a aktuálně také po návratu do ČR.
Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd zahrnuje komplexní pojištění na cesty, včetně pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 14900 Kč

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu na trase Vídeň-Antalya a zpět pro dospělou osobu
 • veškeré transfery na letiště do Vídně a z letiště do hotelu

 • 7x ubytování v hotelu FUN&SUN FAMILY Comfort ***** v pokoji Garden Standard Double room
 • 7x ultra all inclusive program stravování a zábavy
 • 8x pojištění na cesty včetně připojištění nemoci Covid-19
 • práci delegáta v místě pobytu
 • služby cestovní kanceláře, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • PCR testování před odletem a po návratu (cca 1.000 Kč/test)
 • možnost rozšíření letenky na 25 kg, lehké občerstvení na palubě letadla a možnost rezervace sedadel +1500 Kč / dospělou osobu

Dětské ceny:

 • děti do 10,99 let: 5000 Kč
 • děti do 13,99 let: 8000 Kč

Prodloužení termínu na 14 dní:

 • dospělá osoba: +8000 Kč
 • dítě do 2,99 let: +3000 Kč
 • dítě do 6,99 let: +6000 Kč

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
5.5.2021 - 12.5.2021
Délka pobytu:
8 dní
Destinace:
Turecko
HotelPlná penze / all inclusiveLetecky
Cena 14 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím