Fitness pobyt v Chorvatsku

apartmány Astra ** Poreč

Proběhnuté zájezdy

A312
od 29.6.2018
do 8.7.2018
Svátek v zájezdu
10 dní
8 200 Kč

Fitness pobyt v krásné Zelené Laguně v Poreči pod vedením Terezy a Táni Saidlových. Atraktivní termín se dvěma státními svátky, krásné pláže, k dispozici bazén a relaxační zóna s houpacími sítěmi ve stínu borovic. Pestrý program cvičení rychlejších i pomalých forem pro začátečníky i pokročilé. Aktivní týden s dostatkem relaxace a výletů. Perfektní dovolená pro ženy i celé rodiny.

Táňa Saidlová

Sport a zábava


V areálu Zelená laguna máme k dispozici mnoho sportovních aktivit: stolní tenis, minigolf, tenis, basket, volejbal, dětské hřiště, beach volejbal, vodní atrakce, šlapadla, mořské kajaky atd. Jen kousek od ubytování je zcela nový aquapark (vstupné). Je možné si půjčit kola, v okolí je mnoho kilometrů skvělých cyklotras. V zátoce se nachází vlek na vodní lyžování. Do centra Poreče se dá dostat místním vláčkem (15 minut) nebo autobusem (10 minut). Všude kolem najdeme chodníčky na běhání nebo in-line.

Výlety


Doporučujeme osvědčený celodenní výlet lodí s obědem. Loď pluje do Limského fjordu, krásného města Rovinj, projíždí nejkrásnější zátoky kde se můžeme okoupat. Během dne se podává výborný oběd (ryba nebo maso) s neomezenou konzumací vína. Pro zájemce někdy organizujeme výlet na večerní Poreč (UNESCO) s večeří na lodi v přístavu, nebo půldenní výlet do Puly (římský amfiteátr).

Cvičební prostory


Cvičení je možné v místním parku na betonových dlaždicích, nebo na asfaltovém parkovišti bez aut. Příznivci pomalých forem cvičení mohou využít příjemný lesík u apartmánů (povrch jehličí, tráva) nebo některé z mol na pláži (bez přístupu elektřiny). Menší hřiště je možné využít také ve sportovním centru u tenisových kurtů (mimo sezónu).

Pláže


Kolem poloostrova jsou skalnaté pláže s krásným výhledem na západ slunce. U sportovního areálu je písčitá zátoka (s hřištěm na beach volejbal). U kempu Zelena laguna je k dispozici bazén a vstup do moře z betonových mol po žebříku do vody. Dále až ke kempu Biela Uvala se střídají betonová plata a menší oblázkové pláže. Je zde také známá nudistická pláž FKK. Apartmány jsou od pláže vzdáleny 50-300 m (podle typu pláže).

Program

1. den - pátek - v odpoledních hodinách odjezd z nástupních míst na Moravě
2. den - sobota - přejezd přes Rakousko do Chorvatska, ráno příjezd do střediska, procházka, koupání, seznámení s rezortem, odpolední ubytování v apartmánech, první hodina pilates na protažení po cestě v autobusu
3. den - neděle - ráno fasciální trénink a mobility s tyčí, strávíme pohodový den na pláži, večer posilovací cvičení "Břicho, nohy, zadek"
4. den - pondělí - ráno pilates, během dne řada sportovních aktivit, volejbal, koupání, opalování, večer cvičení Tabata
5. den - úterý - ráno stretching ve dvojicích, můžeme si půjčit kolo, šlapadlo, mořský kajak, večerní cvičení kruhový trénink
6. den - středa - celodenní výlet lodí na Limski fjord, Rovinj, Vrsar s koupáním a obědem v ceně, dnes si od cvičení odpočineme
7. den - čtvrtek - ráno pilates, během dne opalování a odpočinek, turnaj v plážovém volejbale, večerní cvičení "Břišní pekáč"
8. den - pátek - ráno pilates, jeden z posledních dní na pláži, večerní závěrečný speciál cvičení lehký Dance aerobic a protažení s tyčemi
9. den - sobota - dopoledne opuštění ubytování, ve večerních hodinách odjezd do ČR přes Slovinsko a Rakousko
10. den - neděle - návrat do nástupních míst v poledních hodinách.

Nocleh a strava

Apartmány Astra** se nacházejí na menším kopečku na poloostrově nad sportovním centrem v resortu Zelená Laguna. Celý komplex spravuje jedna společnost a proto naši klienti mohou využívat také zázemí hotelu Delfín a kempu Zelena Laguna a Biela Uvala. V těchto kempech můžeme využít krásné pláže, bazény, sprchy na pláži nebo řadu restaurací a barů. V hotelu je možné si dokoupit polopenzi formou švédských stolů (+2500,- Kč)nebo využívat animační program všech komplexů.
Samotné apartmány jsou v řadách vedle sebe a nad sebou ve stínu borovic. Každé čtyři apartmány mají k sobě otočené terasy, což nám nabízí večerní posezení a zábavu.
Apartmány jsou pro 4-5 osob. Pátou osobu doporučujeme jen výjimečně a nejlépe pro malé děti. Najdeme zde dvě uzavíratelné a oddělené ložnice, což je obrovská výhoda proti jiným typům apartmánů v Chorvatsku. V jedné ložnici je velká dvoupostel a v druhé ložnici dvě samostatná lůžka. Žádné lůžko není na patro. Ložnice mají společnou kuchyňku s jídelnou a WC se sprchovým koutem. Z apartmánu vedou dvoje dveře na terasu (z ložnice a z kuchyně).

V apartmánech je k dispozici elektrický plotýnkový vařič, lednička a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi v nedalekém hotelu Delfín. Příplatek za polopenzi činí 2000,- Kč. Ostatní klienti si vaří sami, nebo kombinují vlastní vaření s návštěvou místních restaurací.

Doprava

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem s WC, barem a klimatizací.
Nástupní místa: Opava, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Brno, Praha, nebo na trase z Prahy do Brna.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 8 200 Kč/osobu
v apartmánu obsazeném 4 osobami

Slevy:

  • obsazení apartmánu 5 osobami - 500 Kč/osobu

Příplatek:

  • + 1500 Kč apartmán obsazen 3 osobami

Cena zahrnuje:

  • 7x ubytování v plně obsazeném apartmánu
  • dopravu autobusem
  • pobytovou taxu
  • pronájem cvičebního prostoru a práci instruktora

Cena nezahrnuje:

  • stravování - možnost zajištění polopenze v hotelu Delfín (+2500 Kč), děti do 3,99 let ZDARMA
  • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B

Slevy:

  • vlastní doprava -1 500 Kč

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
29.6.2018 - 8.7.2018
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Chorvatsko
ApartmányPolopenzeStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 8 200 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím