Cvičení a relaxace v Chorvatsku

Pobyt se cvičením v apartmánech Medena

Proběhnuté zájezdy

A321
od 19.8.2016
do 28.8.2016
Poslední volná místa
10 dní
6 900 Kč

Můžete se těšit na bohatý cvičební program dynamických posilovacích forem. Pomalých, uvolňovacích hodin zaměřených na protažení celého těla. Lekce jsou vhodné pro muže i ženy všech úrovní cvičení nebo mládež i děti. Ve volném čase si užijete spoustu aktivit v dobře vybaveném prostředí resortu Medena a samozřejmě dostatek opalování a koupání v krásném moři s oblázkovou pláží. Vyrazíme lodním taxíkem na večerní prohlídku Trogiru (UNESCO) nebo na celodenní lodní výlet po okolních ostrovech.

Chorvatsko - MedenaApartmány Medena*** se nacházejí cca 4 km od starobylého městečka Trogir a cca 30 km severně od Splitu. Apartmány jsou umístěny v mírném svahu nad mořem a jsou obklopeny subtropickou vegetací. Hostům jsou k dispozici restaurace na pláži, bary, pizzerie, obchod, směnárna, parkoviště u apartmánů a níže popsané sportovní zázemí. Do nedalekého Trogiru lze vyrazit lodními taxi (cca 15 kun). Trogir je architektonicky velmi zajímavý, skládá se z historického jádra na ostrůvku a z nových částí, které se nacházejí na pevnině a přilehlém pobřeží ostrova Čiovo (propojeno mosty). Nedaleký Split, Primošten, Šibenik a národní park Krka jsou lákavou nabídkou k absolvování výletů.

Program

sobota - po příjezdu nás čeká informační schůzka a individuální prohlídka resortu. Někdo čas využije již ke koupání a slunění, jiný si dá rád dobrou kávu v některé z restaurací. Počkáme na uklizení apartmánů a nastěhujeme se. Večer volný program. K dispozici jsou četné bary a restaurace podél pláže.
neděle - ranní cvičení, těšit se můžete na první lekci kruhového tréninku. Celodenní opalování a koupání. Večerní hodina - připraveno bude např. cvičení s overbally. Po cvičení volný program v resortu.
pondělí - ranní hodinka cvičení, těšit se můžete na jiné stanoviště kruháče. Celodenní opalování a koupání, či procházka podél pobřeží. Večer hodina, připraveno bude např. posilování s vlastním tělem.
úterý - ranní cvičení, čeká na Vás posilování problémových partií. Celodenní opalování a koupání. Volný odpočinkový večer bez cvičení. Můžeme navštívit večerní Trogir nebo se přes den vydat na některý z výletů.
středa - ranní cvičení také vynecháme a budeme se těšit na večerní posilování. Přes den koupání a slunění.
čtvrtek - ranní cvičení formou kruhového tréninku. Přes den koupání a slunění nebo možnost sportovního odpoledne při volejbale, stolním tenise nebo s vypůjčeným kolem. Večer např. hodina s overbally.
pátek - ranní protažení s overbally s posilováním. Celodenní slunění a koupání. Večerní závěrečné cvičení.
sobota - dnes již necvičíme :-). Vyklízíme apartmány a čeká nás poslední den u moře. Večerní odjezd.
neděle - příjezd v dopoledních hodinách do Ostravy.

Program je orientační pro Vaši lepší představu. Jednotlivé dny mohou být prohozeny. Program se upravuje podle přání většiny klientů, jejich únavy a s ohledem na počasí, výlety a okolnosti.

Nocleh a strava

Ubytování je zajištěno v klimatizovaných apartmánech pro 4-5 osob v těsné blízkosti moře. V apartmánu jsou dvě dvoulůžkové ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, telefon, klimatizace, sprcha a WC. Všechny apartmány Medena jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Za příplatek 1000 Kč/os. je možné vyžádat menší apartmán pro 2-3 osoby. Vzdálenost k pláži je cca 50 - 300 m (dle polohy apartmánu v hotelové zahradě). Ve středisku Medena je přístup do moře vhodný i pro děti - jemná oblázková pláž, dále betonová plata a krásná zákoutí pro příznivce soukromí.

V areálu Medena*** mají klienti k dispozici stolní tenis, minigolf, tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, plážový volejbal, vodní sporty a další. Podél pobřežní promenády jsou plážové bary, kavárny, cukrárna, restaurace, kiosky, trampolíny, motokáry a další. Do městečka Trogir se dá pohodlně dostat místním lodním spojením nebo autobusem.

V apartmánech máme k dispozici elektrický plotýnkový vařič, ledničku a nádobí pro nenáročné vaření. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi v nedalekém hotelu. Snídaně i večeře se zde podávají formou švédských stolů. Příplatek za polopenzi činí 2800,- Kč. Ostatní klienti si vaří sami, nebo kombinují vlastní vaření s návštěvou místních restaurací.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, barem a TV/videem. Vzdálenost z Ostravy je asi 850 km. Z Brna asi 670 km. Doprava z Ostravy trvá přibližně 12 hodin.
Nástupní místo Kroměříž, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov Autobus s námi zůstává na místě a v případě zájmu s námi jezdí na výlety. V případě zájmu je možné s námi cestovat i vlastním autem. Sleva za vlastní dopravu je 1000,- Kč.

Důležité informace

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 7 400 Kč/osobu

Cena zahrnuje:

 • dopravu autobusem - odjezdová místa Ostrava, Olomouc, Brno nebo na této trase
 • 7x ubytování v apartmánu v plném obsazení
 • 2x denně cvičení dle uvedeného programu
 • pobytová taxa, energie, poplatky za cvičební plochu
 • DPH, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • stravování
 • komplexní pojištění léčebných výloh na cesty

Slevy:

 • vlastní doprava: -1 000 Kč
 • děti do 5,99 let: -400 Kč
 • 5 osob na apartmánu: -500 Kč/osobu

Příplatky:

 • komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B
 • 3 osoby na apartmánu pro 4: + 1 500 Kč/osobu

Nejlehčí program

Velmi lehký program vhodný pro průměrně zdatné turisty, rodiny s dětmi i seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
19.8.2016 - 28.8.2016
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Chorvatsko
ApartmányPolopenzeAutobus
Cena 6 900 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím