Chorvatsko Fitcaffe - Medena

Aktivní dovolená se sportovním clubem pro celou rodinu

Proběhnuté zájezdy

A331
od 28.6.2019
do 7.7.2019
Prázdninový termín
10 dní
9 600 Kč

Ideální apartmánový a komplex pro sportovní dovolenou. Přidáváme skvělé výlety - Trogir, Split, výlet lodí, pro ženy i muže cvičení, nordic walking, šnorchlování, volejbal, fotbálek a řadu dalších aktivit pro celou rodinu.

apartmany-medena

Sport a zábava


V areálu Medena*** mají klienti k dispozici stolní tenis, minigolf, tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, plážový volejbal, vodní sporty a další. Oblíbené jsou plážové bary na pobřežní promenádě, místní kavárny, cukrárna, restaurace, kiosky, trampolíny, motokáry a další. Za poplatek je možné si vypůjčit kolo. Do Trogiru (UNESCO) se dostanete lodním taxi nebo místním autobusem.

Výlety


V této destinaci pořádáme krásný celodenní výlet do národního parku Plitvická jezera. Jedeme autobusem na okraj národního parku. Zde přestoupíme na výletní loď a jedeme asi 1 hodinu k branám parku. Odtud již vedou pěší chodníčky v krásné přírodě, podél řeky až k samotným kaskádám. V jedné části prohlídky je dovoleno koupání. Cestou zpět prohlížíme letovisko Šibenik.
Další pěkný výlet je prohlídka města Split, především jeho nejznámější památku - Diokleciánův palác. Jedná se o půldenní výlet.
Nesmí samozřejmě chybět celodenní výlet lodí - tzv. fishpicknick. Loď projíždí nejkrásnější zátoky a místa v okolí s možností koupání. Během dne se podává oběd (ryba nebo maso) s neomezenou konzumací vína.

Cvičení


Můžete se těšit na lekce jógy, port de bras, dodystyingu. Děláme kurzy Nordic Walking a pro zájemce in line bruslení na hřišti. Vše pod vedením třech zkušených instruktorů Honzy Jaroše, Pavlíny Jarošové a Jany Šnajdrové.
Cvičíme na místním víceúčelovém hřišti s výhledem na moře. Lekce zvládne i naprostý začátečník, ale jsou vhodné i pro pokročilé.

Pláže


Pláže se nacházejí 50-200 m od apartmánů (podle polohy Vašeho apartmánu) a 200 m od hotelu či nejbližšího obchodu. Na pláž se přichází přes borový háj resortu. Na pláži najdeme pozvolný přístup do moře vhodný i pro děti. Na pravé straně je jemná oblázková pláž, uprostřed pak betonová plata a mola se schůdky do vody. Bokem resortu jsou skalnatá zákoutí pro příznivce soukromí. Část oblázkové pláže je vyčleněna také nudistům.

Program

Pátek: odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst na Moravě (viz doprava)
Sobota: příjezd v ranních hodinách do rezortu Medena. Čekání na apartmány si zpříjemníme pobytem u moře nebo na pobřežní promenádě. Ubytování v odpoledních hodinách. Uvítací veřírek, pohoda. Rozkoukáme se po rezortu.
Neděle: ráno nás čeká hodina Port de bras, během dne koupání, šnorchlování, nordic walking, večer základní hodina jógy
Pondělí: den začneme bodystylingem, odpočinete si na pláži během dne, večer pak hodina jógy
Úterý: další hodina Port de bras. V průběhu dne mořské kajaky, dá se půjčit kolo, nordic walking nebo šnorchlování. Večer hodina není a můžete se tak věnovat večírkům.
Středa: ranní hodina jógy potěší každou duši. Večer naopak posilování formou bodystylingu. Během dne se pořádně vyhřejeme na sluníčku. Ve středisku se dá provozovat spousta různých aktivit (např. minigolf, tenis, inline bruslení na hřišti).
Čtvrtek: ranní hodina jógy, večer si vyzkoušíme snadný Dance aerobic. Bude se Vám to líbit. Během dne odpočinek či sportovní aktivity. Každý podle své chuti.
Pátek: ranní jóga, den s pestrým programem sportovních aktivit. Večer volný s případným závěrečným večírkem.
Sobota: ráno již necvičíme, vyklizení apartmánů do 10 hod. Celý den pobyt u moře s večerním odjezdem autobusu.
Neděle: příjezd do nástupních míst v dopoledních hodinách

Pozor - program je orientační a může být pozměněn na základě požadavků Vás klientů, dle počasí, výletů, apod.

Nocleh a strava

Apartmány Medena se nacházejí ve velké zahradě s borovicemi. Oblast je ohraničená mořem, recepcí, borovým lesem (vhodným na běhání) a zástavbou ve směru do města Trogir. Součástí celého komplexu jsou apartmány (starší a novější) a dále hotel Medena. U recepce je k dispozici obchod se smíšeným zbožím. Na pláži je řada barů a restaurací a obchůdků pro turisty. Stejně tak i půjčovna kol, šlapadel, kajaků, dětské hřiště, sportoviště, apod.
Ubytování je zajištěno v klimatizovaných apartmánech pro 4-5 osob v těsné blízkosti moře.
V apartmánu jsou dvě oddělené dvoulůžkové ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, telefon, klimatizace, sprcha a WC. V obývací části je možné ubytovat pátou osobu na přistýlce. Všechny apartmány Medena jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Za příplatek je možné vyžádat menší apartmán pro 2-3 osoby.
V případě zájmu zajistíme polopenzi v hotelu Medena za příplatek 600 Kč/den.

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, barem a TV/videem. Vzdálenost z Ostravy je asi 1000 km. Z Brna asi 870 km. Nabízíme tato nástupní místa: Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Kroměříž, Brno, Mikulov.

Důležité informace

Výhody pobytového místa:

 • přijatelná dojezdová vzdálenost z ČR
 • dostupná cena nerekonstruovaných apartmánů
 • dvě oddělené ložnice pro 2 osoby, možnost 5. osoby (dítě)
 • žádná lůžka na patro, lůžka na chodbě, apod.
 • skvělé terasy a posezení před apartmány,
 • skvělé cvičební prostory i pro několik skupin najednou
 • široká nabídka vyzkoušených výletů,

Pojištění na zájezdu:
Tento zájezd nezahrnuje komplexní pojištění na cesty, které velmi doporučujeme. Nabízíme také pojištění rizik spojených s onemocněním Covid-19. Pojištění je možné objednat v rolovacím menu v průběhu rezervace zájezdu.
Informace ke komplexnímu pojištění najdete zde.

Cena

Základní cena: 9 600 Kč

Základní cena zahrnuje:

 • autobusová doprava z nástupních míst na Moravě
 • 7x ubytování v apartmánu pro 4 osoby
 • pobytová taxa
 • povlečení, ručníky a závěrečný úklid apartmánů
 • výměna ručníků po 3 dnech ubytování
 • práci instruktora a delegáta v místě pobytu
 • DPH, služby cestovní kanceláře, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje:

 • stravování (vlastní ve vybavené kuchyňce nebo příplatek za polopenzi v hotelu Medena (+ 600 Kč/den)
 • pojištění na cesty

Slevy:

 • dítě do 11,99 let (-1 000 Kč)
 • vlastní doprava (-1 500 Kč)
 • 5. osoba v apartmánu pro 4-5 osob (-600 Kč)

Lehký program

Zájezd vhodný pro aktivnější lidi, rodiny s většími dětmi a seniory.

Další informace
Vybraný termín
Změnit
Termín:
28.6.2019 - 7.7.2019
Délka pobytu:
10 dní
Destinace:
Chorvatsko
ApartmányPolopenzeStrava z vlastních zásobAutomobilem (Vlastní doprava)Autobus
Cena 9 600 Kč
Doporučte zájezd ostatním

Vyražte s námi za dobrodružstvím